[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

بودجه ۱۰۰ میلیاردی برای تکمیل پیست ورزشگاه پارس ، روزنامه شیراز نوین


مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: شرکت توسعه اماکن وزارت ورزش و جوانان موافقت کرد که پیست سرپوشیده دوچرخه‌سواری ورزشگاه پارس شیراز با اعتبار۱۰۰ میلیارد تومان تکمیل و بهره‌برداری شود.
عباس حاجی‌زاده در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: در دیداری که با مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی وزارت ورزش داشتم مقرر شد ورزشگاه پارس برای برگزاری لیگ برتر فوتبال نیز تکمیل شود.
وی اضافه کرد: همچنین در  خصوص  مشکلات سالن شش هزار نفره  شیراز و ورزشگاه‌های پنج  هزار نفره مرودشت، فسا و استهبان و ۲ هزار نفره خشت کازرون و استخر استهبان  بحث و تبادل نظر شد تا هر چه زودتر مشکلات این اماکن ورزشی بر طرف شود.
حاجی‌زاده افزود: ورزشگاه ۵۰ هزارنفری پارس و سالن ۶ هزارنفری شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شیراز ۲ پروژه بزرگ ورزشی استان فارس هستند که توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی افتتاح شده‌اند.
پیست دوچرخه سواری ورزشگاه پارس همزمان با ساخت این ورزشگاه فنداسیون آن نیز ریخته شد. 
ورزشگاه پارس شیراز(میانرود ) با ظرفیت ۵۰ هزار تماشاگر  که ۲۲ سال پیش کلنگ احداث آن به زمین زده شد سرانجام ۳۱ فروردین‌ماه ۹۶  با حضور  مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان وقت با اعتبار ۸۰۰ میلیارد ریال از بودجه ملی و استانی افتتاح شد اما هم اینک زمین چمن آن برای سومین بار زیر کشت رفت.
همچنین  سالن ورزشی ۶ هزار نفری شیراز که از مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب  به شیراز در سال ۱۳۸۷ است، ۲۴ تیرماه۱۴۰۰ پس از ۱۳ سال با حضور معاون وزارت ورزش و جوانان افتتاح شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی