[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۸
  • دوره جدید

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس: مهم‌ترین مشکل شهرک صنعتی خرامه تأمین آب است، روزنامه شیراز نوین

 استاندار فارس درسفر به شهرستان خرامه از سه واحد تولیدی و صنعتی دارای مشکل در شهرک صنعتی خرامه بازدید و دستوراتی در راستای رفع مشکلات آنها صادر کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، دکتر ایمانیه استاندار فارس در بازدید از واحدهای در حال ساخت سردخانه دومداره، تولید قارچ و لبنیات در شهرک صنعتی خرامه به بررسی مشکلات آنها در زمینه درخواست تسهیلات بانکی پرداخت و دستوراتی صادر کرد.
استاندار فارس همچنین ضمن تأکید بر رفع مشکل آب شهرک صنعتی، دستوراتی به منظور همکاری سازمان آب منطقه ای برای تسریع در صدور مجوز حفر چاه صادر کرد. در این بازدید که نماینده مردم شهرستان‌های خرامه، سروستان و کوار در مجلس شورای اسلامی، معاونان استاندار و جمعی از مدیران استانی و کشوری انجام شد، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان اینکه مهم‌ترین مشکل شهرک صنعتی خرامه تأمین آب است، گفت: هم اینک آب این شهرک صنعتی از طریق آبفا تأمین می‌شود که به علت محدودیت‌های تأمین آب توسط آبفا، برخی اوقات به ویژه در تابستان دچار مشکل می‌شود که در این زمینه مراحل اداری جهت حفر یک حلقه چاه در حال انجام است که با حمایت استانداری و آب منطقه ای در تسریع در صدور مجوز حفر چاه، این مشکل حل خواهد شد.
فتوحی در ادامه با بیان اینکه شبکه داخلی گاز و فاضلاب شهرک صنعتی با اعتبار ۱۰۰میلیارد ریال در حال انجام است، گفت: سایر زیرساخت‌های این شهرک صنعتی تأمین شده است.
فتوحی در ادامه با اشاره به واگذاری ۹۰ درصد از مساحت شهرک صنعتی به متقاضیان از اجرای طرح توسعه شهرک صنعتی خبر داد و گفت: با اجرای طرح توسعه، ۳۰۰ هکتار به مساحت شهرک صنعتی افزوده می‌شود که بستر مناسبی برای جذب سرمایه گذاران فراهم خواهد شد.
وی با بیان اینکه در دو سال اخیر و با جذب ۷۰ سرمایه گذار جدید شاهد جهش جذب سرمایه گذار در این شهرک صنعتی هستیم، گفت: امیدواریم با اجرای طرح‌های صنعتی و ساخت و ساز واحد‌ها، آنها هرچه سریع‌تر در مدار تولید قرار گیرند تا اشتغال و توسعه صنعتی شهرستان محقق شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: این شهرک صنعتی هم اکنون دارای ۹۷ هکتار مساحت است که تاکنون ۸۲ قرارداد سرمایه‌گذاری با متقاضیان منعقد شده که در قالب این قرارداد‌ها ۳۱ هکتار زمین واگذار شده است. فتوحی افزود: در حال حاضر ۵ واحد بهره بردار با اشتغال افزون بر ۱۲۰ نفر مشغول به فعالیت و تولید هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی