[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

سرعت‌بخشیدن به تهیه نقشه یو تی ام ، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی شورای اسلامی شهر صدرا گفت: اهمیت نقشه یو تی ام برای شهرداری به منظور تسریع در ارائه خدمات به شهروندان مبحث مهمی است که باید برای تهیه آن شهرداری در کوتاه ترین زمان تلاش کند.
مهدی کشاورزی سخنگو و رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر صدرا در حاشیه بررسی میدانی مشکلات حوزه شهرسازی در شهر صدرا با اشاره به مزایای نقشه «یو تی ام» اظهار داشت: تعیین مساحت، تعیین حدود اربعه، تعیین موقعیت مکانی، جلوگیری از جعل اسناد، رفع تداخل و تعارض و جلوگیری از آن، تأمین امنیت حقوقی مالکیت از مهم‌ترین مزایای این نقشه می‌باشد.
وی گفت: نبود نقشه UTM روند اجرای بخشی از کارهای حوزه شهرسازی و عمرانی را در شهر صدرا مختل کرده است. سخنگوی شورای شهر صدرا افزود: نقشه UTM به مالکان این امکان را می‌دهد تا بتوانند موقعیت و مختصات ملک خود را به طور کاملاً دقیق مشخص کرده و بر اساس آن سند مالکیت دریافت کنند.
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تصریح کرد: از آنجایی که مشخصات و اطلاعات به دست آمده به کمک نقشه UTM مبنای تعیین مساحت ملک موردنظر در سند مالکیت قرار می‌گیرد، دقت و کیفیت اطلاعات برداشت شده در نقشه UTM اهمیت بسیار زیادی دارد. رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر صدرا با تقدیر و تشکر از برنامه‌های خوبی که در حوزه معاونت شهرسازی در حال پیاده سازی و اجرا می‌باشد، عنوان کرد: ما به دنبال کم کردن موانع و سرعت بخشیدن به نحوه ارائه خدمات برای شهروندان می‌باشیم و منتظر تأثیر مثبت آن هستیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی