[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

صرفه‌جویی ۵۶۳ کیلووات توان انرژی در فارس، روزنامه شیراز نوین

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از صرفه جویی 563 کیلووات توان روشنایی معابر در استان، همزمان با برگزاری سراسری اقدام فراگیر بهینه سازی سیستم‌های روشنایی معابر و تعمیرات شبکه‌های توزیع خبر داد.
حمیدرضا جلایر با اعلام این خبر افزود: در این مانور که با حضور 52 گروه عملیاتی، 120 نفر نیروی اجرایی فنی، 52 دستگاه خودرو در 26 مدیریت تابعه این شرکت در شهرستان‌ها برگزار گردید، تعداد 3هزار چراغ روشنایی بهینه سازی شد. 
وی افزایش پایداری شبکه، بازآرایی شبکه‌های توزیع، کاهش خاموشی و انرژی توزیع نشده را از اهداف این مانور برشمرد و بیان داشت: کاهش مصرف شبکه روشنایی معابر، پایداری شبکه و در نهایت رضایت مشترکان و سایر ذی‌نفعان نیز از دیگر اهدافی بود که در این مانور مدنظر قرار گرفت. این مقام مسئول در ادامه سخنان خود با اشاره به اهمیت پایداری شبکه توزیع برق به ویژه در فصل زمستان گفت: از ابتدای سال جاری برنامه‌های لازم جهت افزایش پایداری شبکه‌های توزیع برق استان فارس صورت پذیرفته تا در زمان وقوع بحران و حوادث غیرمترقبه، مشترکان شاهد ناپایداری در شبکه‌های توزیع برق نباشند. معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با اشاره به اقدامات و تلاش شبانه روزی کارکنان صنعت برق در حفظ، بهره وری و پایداری شبکه توزیع برق افزود: از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه، تعداد 319 دستگاه پست فشار ضعیف تعمیر گردیده است.
وی همچنین یادآور شد: در مدت یادشده، 474 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و 4هزار کیلومتر شبکه فشار متوسط هوایی نیز تعمیر شده است. معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، در خاتمه سخنان خود هدف از اجرای فعالیت‌های بهره‌برداری را افزایش پایداری شبکه و تأسیسات توزیع برق و تحویل برق مطمئن و پایدار به مشترکان استان عنوان و ابراز امیدواری کرد با مجموع فعالیت‌ها و برنامه ریزی انجام شده، امکان ارتقای سطح رفاه و آسایش و رضایتمندی مشترکان فراهم شود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی