[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

شهردار صدرا: گام نخست، هوشمندسازی خدمات شهرداری است ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرداری صدرا، در راستای هوشمندسازی خدمات ارائه شده توسط شهرداری صدرا در حوزه شهرسازی اقدامات بزرگی در حال انجام است. به همین منظور در مرحله نخست شهرداری صدرا با ایجاد سایت اینترنتی، خدمات را به صورت الکترونیکی و شهروندسپاری انجام خواهد داد. در همین خصوص پرنیان شهردار صدرا با اشاره به شهروندسپاری خدمات شهرداری، گفت: در مرحله نخست امکان استعلام املاک آپارتمانی از طریق سایت ایجاد شده است؛ به طوری که شهروندان جهت دریافت پاسخ استعلام آپارتمانی با ورود به سایت eshahr.shahrdari-sadra.ir می‌توانند درخواست خود را از طریق تلفن همراه هوشمند و کامپیوترهای شخصی ثبت نمایند و در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام را دریافت نمایند. 
شهردار صدرا خاطرنشان شد: سایت آخرین مراحل آزمایش را طی می‌نماید و از روز شنبه آینده شهروندان می‌توانند جهت دریافت پاسخ استعلام از طریق سایت اقدام نمایند. پرنیان شهردار صدرا بیان کرد: یکی از اهداف اصلی که در حوزه معاونت شهرسازی و معماری دنبال می‌شود، آسان سازی خدمات رسانی به مردم و کوتاه کردن زمان پاسخ‌گویی به شهروندان است و یکی از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری صدرا در این خصوص الکترونیکی کردن خدمات به شهروندان می‌باشد.
پرنیان گفت: در ابتدا که شهروندان به سایت شهروندسپاری مراجعه می‌کنند، لازم است جهت ثبت درخواست و استفاده از خدمات اختصاصی نسبت به عضویت در سایت اقدام کرده و پس از عضویت در سایت شهروندان می‌توانند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.
پرنیان یادآور شد: در مراحل بعدی امکان ثبت درخواست‌های صدور پروانه، عدم خلاف و سایر موارد نیز روی سایت امکان پذیر خواهد شد و به جدیت به دنبال این موضوع هستیم. این خدمات نیز در راستای تکریم ارباب رجوع و آسان سازی امور و کوتاه کردن مسیر در ارائه خدمات به مردم و شفاف سازی امور صورت پذیرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی