[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

دستگیری کلاهبردار مجازی با وعده صدور گواهی‌نامه رانندگی ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی شهرستان «فیروزآباد» گفت: فردی که در یکی از شبکه‌های اجتماعی با وعده صدور گواهی‌نامه رانندگی اقدام به کلاهبرداری کرده بود، توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ «مهدی جوکار» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: با دریافت مرجوعه قضایی از سوی مردی جوان مبنی بر کلاهبرداری از وی در یکی از شبکه‌های اجتماعی، موضوع در دستور کار تیمی از کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
وی افزود: شاکی در اظهارات خود بیان کرد حین مراجعه به فضای مجازی با فردی آشنا شدم و در قبال اخذ گواهی‌نامه رانندگی مبلغ 60میلیون ریال به حساب وی پرداخت کردم و پس از چند روز متوجه شدم این کانال حذف شده و وی پاسخ‌گو نمی‌باشد.
فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد گفت: کارشناسان پلیس فتا پس از یک سری تحقیقات فنی در فضای سایبری محل اختفای متهم را شناسایی و وی را دستگیر کردند. سرهنگ جوکار با بیان اینکه متهم در بازجویی اولیه به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری 60میلیون ریالی از شاکی اقرار کرد، گفت: فرد کلاهبردار برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
این مقام انتظامی از شهروندان خواست فریب افراد سودجو را نخورند و از مراجع قانونی برای اخذ گواهی‌نامه یا هر مدرک دیگری اقدام کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی