[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

انتصاب سرپرست جدید اداره ورزش قیر و کارزین ، روزنامه شیراز نوین

طی حکمی ‌از سوی مدیر کل ورزش و جوانان فارس، ولی‌الله راستی به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان قیر و کارزین منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، در حکم حاجی‌زاده خطاب به راستی آمده است:
نظر به مراتب، تعهد و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان قیر و کارزین تعیین می‌گردید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و تحت عنایات حضرت ولی عصر(عج) و الهام از فرامین و منویات مقام معظم رهبری برای تحقق آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ‌و بهره‌مندی از اخلاص، تلاش و تعامل هر چه بیشتر با همکاران و سازمان‌های مرتبط در توسعه کمی‌ و کیفی ورزش و جوانان شهرستان در چهارچوب قوانین و مقررات نسبت به انجام وظایف و مأموریت‌های محوله موفق و مؤید باشید. پیش از این مسلم همتی تصدی اداره ورزش و جوانان شهرستان قیر و کارزین را بر عهده داشت ، ولی‌الله راستی سرپرست جدید این اداره دارای مدرک تحصیلی کارشناسی تربیت بدنی است.
مراسم تودیع و معارفه مسلم همتی و ولی‌الله راستی با حضور ایوب حسنی معاون توسعه منابع انسانی، مجید اسماعیلی رئیس امور اداری اداره کل ورزش و جوانان فارس، فرماندار شهرستان قیر و کارزین و تنی چند از مسئولین، پیشکسوتان و رؤسای هیئت‌های ورزشی صبح دیروز 26 آبان ماه در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان قیر و کارزین برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی