[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

پیکان برای ما مثل استقلال است ، روزنامه شیراز نوین

حمید نعمتی کاپیتان فجرشهیدسپاسی می‌گوید تیمش همانند دیدار با استقلال بازی سختی در برابر پیکان پیش رو خواهد داشت، به این خاطر که پیکان هم به اندازه استقلال امتیاز کسب کرده است. 
به گزارش روابط عمومی ‌هیئت فوتبال فارس و به نقل از ورزش سه، حمید نعمتی که فصل گذشته با به ثمر رساندن 7 گل یکی از ارکان قهرمانی فجرشهیدسپاسی در لیگ یک بود در مورد آخرین وضعیت این تیم می‌گوید: ما از 4 بازی گذشته 4 امتیاز کسب کرده‌ایم و در رده نهم جدول قرار داریم و این نشان می‌دهد در اولین فصل حضور در لیگ برتر بعد از سال‌ها همان طور که سرمربی‌مان اشاره کرده هدفمان چیزی بالاتر از ماندن در جدول بازی‌ها است. ما فصل گذشته هم در مصاف با تیم‌های دسته اولی ابتدا سعی می‌کردیم فوتبالی بازی کنیم که از آن لذت ببریم و هدف دوم ما گرفتن امتیاز از تیم حریف بود. در لیگ برتر هم این چنین است. امتیازاتی که در چهار هفته ابتدایی از دست دادیم خب به خاطر تغییراتی است که در تیم صورت گرفته و طبیعتاً نیاز به زمان داریم که تبدیل به تیم هماهنگ‌تری شویم. از سویی تیم بعد از سال‌ها بار دیگر فضای لیگ برتر را تجربه می‌کند. ما هفته به هفته تبدیل به تیم بهتری می‌شویم. امتیازات از دست رفته منجر به کسب تجربیات جدید برای ما شد. 
کاپیتان فجر در خصوص اینکه سومین فصل حضور در این تیم را تجربه می‌کند؛ گفت: این قطعاً برای من یک افتخار است. با دعوت آقای مهابادی به فجر آمدم و در یکی دو فصل اخیر هم با آقای کلانتری افتخار همکاری داشتم. این را هم بگویم من کاپیتان دوم تیم هستم. کاپیتان اول تیم شهرام گودرزی است که متأسفانه به دلیل مصدومیت در هفته‌های ابتدایی قادر به همراهی با تیم نبود. همه ما بی‌صبرانه منتظر هستیم که ایشان از بند مصدومیت رهایی پیدا کنند و به ترکیب تیم برگردند. نعمتی در پایان در خصوص بازی با پیکان گفت: ما در بازی با استقلال به خوبی نشان دادیم در برابر همه تیم‌ها سعی خواهیم کرد فوتبال خوبی ارایه دهیم و این فصل خاطره خوشی از فجرشهید سپاسی در لیگ برتر در اذهان باقی بماند. سبک بازی ما تغییر پیدا کرده است. بازی سختی برای ما خواهد بود چرا که پیکان همانند استقلال امتیاز گرفته است. امیدوارم هر چه سریع‌تر حضور تماشاگران در بازی‌های لیگ برتر آزاد شود تا ما در بازی‌های خانگی از حمایت تماشاگران هم بهره ببریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی