[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

سخن شهروندان، روزنامه شیراز نوین

همشهریان گرامی؛
شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با تحریریه شیرازنوین مشکلات خود را بیان کنید.
شماره تماس: 38381105 - 38381104 

آدرس ایمیل: shiraznovin.news@gmail.com

 دستفروشانی که جلوی درب حافظیه تجمع می‌کنند چهره زشتی به این مکان ادبی و تاریخی داده اند. در میان آنها کودکان کار زیادی یافت می‌شوند که با جلب توجه و ترحم در صدد کسب درآمد هستند. لطفاً نسبت به جمع آوری و ساماندهی آنان اقدام کنید. 
مباشری
 چراغ های روشنایی پل تازه تأسیس فلکه معلم درهنگام شب خاموش است و اتومبیل ها با سرعت زیاد و در میان ظلمات شب حرکت می کنند تابه‌حال شاهد چند تصادف زنجیره‌ای بر روی پل بوده‌ایم. رسیدگی به این مسأله را در صدر اولویت قرار دهید.
کازرونی
 از شهرداری خواهشمندیم در منطقه فرهنگ‌شهر اقدام به ایجاد پاک خانواده کند. در کوچه های این بلوار باغات زیادی وجود دارند که به دلیل عدم آبرسانی در شرف خشک شدن هستند. از شهردار محترم منطقه خواهشمندیم اقدامات لازم را جهت رسیدگی و جلوگیری از خشک شدن باغات را انجام داده و در صورت امکان به منظور استفاده از آنها به عنوان باغ خانواده را مهیا کند. 
شهیاری
ما ساکن بلوار شاهد هستیم. در این خیابان در هنگام شب دستفروشان مواد غذایی که دل و جگر عرضه می کنند به وفور یافت می شود. این مسأله سبب شده است تا آلودگی هوای بلوار شاهد زیاد شود و ساکنان با مشکلات زیادی روبه‌رو شوند. از شهرداری و سدمعبر تقاضای رسیدگی فوری داریم. 
مرادیان

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی