[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

امام‌جمعه مرودشت: تفکر بسیجی استقلال کشور را حفظ می‌کند، روزنامه شیراز نوین

امام جمعه مرودشت گفت: مشاغل نوپای استارت‌آپ‌ها زمینه مناسبی برای اشتغال جوانان تحصیل‌کرده می‌باشد.
به گزارش زهرا پناهی خبرنگار شیرازنوین، حجت الاسلام مهدی آقائی امام جمعه مرودشت در خطبه‌های این هفته خود ضمن توصیه به تقوای الهی، فروختن آخرت خود برای آباد نمودن دنیای دیگران را به همراه مالی که از راه حلال به دست نیامده باشد، زمینه حسرت انسان‌ها در آخرت قلمداد نمود.
خطیب جمعه مرودشت در ادامه خطبه‌های خود به حوادث رخ‌داده این روزها در کشور یمن که قلب مواجهه جهان استکبار با جبهه مقاومت می‌باشد، اشاره نمود و افزود: خوشبختانه خبرهای خوشی برای پیروزی و فتح عن قریب نیروهای انصارالله از یمن در مقابل نیروهای اماراتی و ائتلاف کذایی به گوش می‌رسد، مبنی بر اینکه بخشی از مواضع خود را بدون جنگ رها نموده و از برخی شهرهای یمن متواری شده اند. آقائی با بیان اینکه به خاطر فشاری که از ناحیه جبهه مقاومت بر نیروهای اماراتی و ائتلاف موجود به وجود آمده است، قبل از دادن تلفات سنگین در میدان نبرد، اقدام به نجات جان خود کرده اند، بیان داشت: زهر چشمی که از سوی انصارالله یمن به اماراتی‌ها در نمایشگاه اخیر کشور امارات نشان داده شد، فتح بابی برای پیروزی تمام کننده جبهه مقاومت خواهد بود و نویدبخش آغاز سقوط استکبار جهانی خواهد گردید. امام جمعه مرودشت در ادامه به مشاغل نوپایی که در غالب استارت‌آپ‌ها در فضای کسب و کار راه اندازی گردیده است، اشاره نمود و گفت: در کشور ما اتفاقات مناسبی در زمینه رشد و آموزش استارت‌آپ‌ها از سوی جوانان بسیجی رخ داده است و به طور کلی چنانچه فعالانه به این فضای کسب و کار ورود کنیم، خود می‌تواند زمینه اشتغال جوانان تحصیل‌کرده و نخبه را در کشور رقم بزند. آقائی در ادامه ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج، این نهاد مقدس را یادآور ایثارگری‌ها و فداکاری‌های مردم قلمداد نمود و افزود: بسیج یک ایده بدیع و کم نظیر بود که به هیچ عنوان در هیچ کجای دنیا نمونه ای برای آن وجود نداشت و هیچ گونه الگوبرداری و کپی از آن نشده است. وی بیان داشت: فلسفه تشکیل بسیج مستضعفان برای اولین بار توسط امام راحل(ره) بعد از 13 آبان ماه 1358 که لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) تسخیر گردید، آغاز شد و تشکیل این نهاد مقدس سرآغازی بود برای تودهنی به یاوه گویان و استکبار جهانی که به خود اجازه عرض اندام و دست درازی به کشور ایران اسلامی را ندهند. آقائی پایداری ارزش‌های انقلاب اسلامی را مستلزم ترویج فرهنگ بسیجی در عرصه‌های مختلف دانست و گفت: حضور بسیج در جامعه به معنای وحدت و مشارکت گسترده عمومی در امور مختلف است.
وی، نقش بسیج از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون را، نقشی اجتناب‌ناپذیر دانست و بیان کرد: تفکر بسیجی یکی از راهکارهای بیمه کردن انقلاب اسلامی در برابر توطئه‌های شوم دشمنان دین و نظام اسلامی است. آقائی در ادامه با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ بسیجی افزود: مسئولان و دست‌اندرکاران نظام روحیه و تفکر بسیجی را سرلوحه فعالیت و تصمیم گیری‌های خود قرار دهند؛ زیرا روحیه و تفکر بسیجی استقلال کشور را 
حفظ می‌کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی