[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

ایجاد تعامل دوسویه بین دولت و مردم با فعالیت رسانه ، روزنامه شیراز نوین

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس با تأکید بر اینکه رسانه می‌تواند تعامل دوسویه بین دولت و مردم ایجاد کند، گفت: اصحاب رسانه با مطالبه گری به صورت ساختارمند می‌توانند در رفع کاستی‌ها کمک کنند.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، هادی بستام در دیدار رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با وی، ضمن اشاره به اینکه تحریم‌های حاکم و وضعیت معیشتی مردم آسیب‌هایی را به افکار عمومی وارد کرده است، ابراز کرد: روابط عمومی با هنر، نوآوری و خلاقیت و انعکاس فعالیت‌هایی که به نحو شایسته صورت گرفته است، می‌تواند طراوت و شادابی را در جامعه به وجود آورد و بارقه ای از امید را در دل مردم ایجاد کند.
به گفته وی، کارشناسان توانمندی در زمینه روابط عمومی در کشور وجود دارند اما تا زمانی که نقش و جایگاه واقعی روابط عمومی در نظر گرفته نشود، این افراد نمی‌توانند رسالت بزرگ و خطیری را که بر گردنشان است، پیاده، نهادینه و جاری سازی کنند. او تدوین نظام نامه جامع روابط عمومی از سوی اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس را اقدامی شایسته برشمرد و اضافه کرد: بر اساس اسناد و برنامه‌های چشم انداز بالادستی، تاکنون هیچ سند ساخت یافته ای درباره جایگاه روابط عمومی‌ها تدوین نشده و جای خالی این موضوع به وضوح احساس می‌شود. از این رو تدوین سند جایگاه روابط عمومی در قوانین بالادستی در دستور کار استانداری فارس قرار دارد.
این مقام مسئول، ایجاد شبکه روابط عمومی و ملزم کردن مدیران مجموعه جهاد کشاورزی به معرفی مسئول روابط عمومی را از اقدامات ارزشمند اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس دانست و گفت: نهادینه کردن آموزش در این مجموعه نیز قابل تحسین بوده و از برداشتن گام‌های اصولی و زیربنایی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی