[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

مینی فوتبال فارس کمیته برتر کشور شد، روزنامه شیراز نوین

اولین گردهمایی مسئولین کمیته‌های مینی فوتبال استان‌های سراسر کشور در تهران برگزار شد.
محمد مهدی پاک فطرت رئیس کمیته مینی فوتبال استان فارس از انتخاب مینی فوتبال استان فارس به‌عنوان ۳ کمیته استانی برتر کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی هیئت همگانی فارس، این گردهمایی به میزبانی فدراسیون ورزش‌های همگانی و انجمن مینی فوتبال کشور با حضور بیش از ۳۰ استان کشور در سالن شهرداری منطقه ۱۲ تهران برگزار شد.
رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی در این گردهمایی از حمایت همه جانبه این فدراسیون از مینی فوتبال به منظور گسترش هرچه بیشتر این رشته در تمامی شهرها، رده‌های سنی و محلات خبر داد و افزود که ان‌شاالله در آینده‌ای نزدیک جشن ۱ میلیونی شدن این رشته ورزشی را جشن بگیریم.
کریم مقدم رئیس انجمن مینی فوتبال کشور ضمن تقدیر از سه استان برتر کشور، فارس، یزد و تهران به عنوان استان‌هایی با بیشترین فعالیت و برگزاری دوره‌های آموزشی و مسابقات، افزود: مینی فوتبال به زودی در هر دو جنبه همگانی و قهرمانی رشد فزاینده‌ای خواهد کرد و در آینده‌ای نزدیک برگزاری اولین دوره اردوی تیم ملی را خواهیم داشت.
محمد مهدی پاک فطرت که کمتر از ۱ سال است به‌عنوان رئیس کمیته مینی فوتبال فارس منصوب گردیده است، توانسته در بازه زمانی کوتاه بیش از ۱۰ همایش، مسابقه و دوره آموزشی در سطح استان برگزار کرده و امروز توانسته به‌عنوان ۳ کمیته برتر کشور منتخب شود.
رئیس کمیته مینی فوتبال در گفت‌وگو با روابط عمومی هیئت همگانی گفت:باعث افتخار است که در بین بیش از ۳۱ استان کشور، استان فارس توانست در بین ۳ کمیته برتر استانی قرار بگیرد که آن را مدیون یک کار گروهی و تیمی وورک هستیم که با وجود شرایط سخت و محدود کننده کرونایی توانستیم با رعایت پروتکل‌ها مسابقات مینی فوتبال آقایان شیراز، مسابقات کارکنان دولت و چندین مسابقه دیگر را برگزار کرده و در حال حاضر ثبت نام اولین دوره مسابقات بانوان شیراز را در دستور کار داریم و در آینده‌ای نزدیک شاهد برگزاری مسابقات لیگ محلات در شیراز خواهیم بود.
پاک فطرت اضافه کرد که فعال کردن اکثر کمیته‌های شهرستانی را تا آخر سال انجام خواهیم داد تا در سال ۱۴۰۰ بتوانیم اولین دوره مسابقات قهرمانی استان را داشته باشیم.
شایان ذکر است کمیته مینی فوتبال حدود یک سال است زیر مجموعه هیئت‌های ورزش‌های همگانی شروع به فعالیت کرده و جنبه همگانی رشته ورزشی پرطرفدار فوتبال را در زمین‌های کوچک‌تر بر عهده دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی