[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۷
  • دوره جدید

فجر به ۱۴ بازیکن وابسته نیست، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز می‌گوید تیمش به 14 بازیکن وابسته نیست و از بازیکنان جوان این تیم در آینده بیشتر خواهیم شنید.
 به گزارش شیرازنوین و به نقل از روابط عمومی هیئت فوتبال فارس، علی اصغر کلانتری پس از پیروزی برابر پیکان در تهران گفت: ما می دانستیم بازی سختی مقابل پیکان داریم. می دانستیم پیکان جایگاهش را راحت به دست نیاورده و بازی پرفشار و سختی را برابر این تیم خواهیم داشت. به لطف خدا و تلاش بچه‌ها توانستیم سه امتیاز را بگیریم و از این بابت خیلی خوشحالیم.
وی افزود: روال بازی به خصوص در نیمه اول همان چیزی بود که حدس می‌زدیم و آنالیز کرده بودیم. ما روی ضدحملات برنامه ریزی خوبی داشتیم و از همین راه به گل هم رسیدیم.
کلانتری در خصوص نیمه دوم مسابقه گفت: با توجه به اینکه از حریف خود پیش افتاده بودیم، پیش بینی می‌کردیم که حریف تلاش بیشتری کند برای سریع تر رسیدن به دروازه ما. آنها روی ارسال از جناحین برنامه داشتند و در این حالت خط دفاع و هافبک‌های دفاعی ما فشار زیادی را تحمل کردند، اما خیلی خوب توپ‌ها را دفع کردند. ما در نیمه دوم هم روی ضدحمله برنامه داشتیم و موقعیت‌هایی هم خلق کردیم.
کاپیتان سابق برق شیراز با اشاره به سه بازیکن مصدوم فجری‌ها در مسابقه با پیکان گفت: سه بازیکن ما در مقاطعی از بازی روی زمین افتادند که همگی به دلیل آسیب دیدگی واقعی بود. ما به هیچ عنوان به دنبال تلف کردن وقت نبودیم و دیدید که هر سه بازیکن هم تعویض شدند.
سرمربی فجر شهید سپاسی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که تیمم به 13 یا 14 بازیکن وابسته نیست. یک تیم سی نفره یا سی و سه نفره هستیم و جوان‌هایی داریم که به زودی به آنها هم میدان می‌دهیم و هم فجر و هم کشور می‌تواند سال‌ها از آنها استفاده کند. تیم ما از لحاظ مهره ای بالانس است و با اینکه نفراتی را در این مسابقه نداشتیم، اما جانشینان خوبی برایشان داشتیم.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی