[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

تولید با قرض‌الحسنه ، روزنامه شیراز نوین

 فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: اگر پایگاهی طرح اقتصاد مقاومتی داشته باشد، در صورت نیاز به سرمایه اولیه، وام اشتغال‌زایی داده می‌شود و از آن تا به ثمر رسیدن طرح حمایت می‌کنیم.
به گزارش دریافتی شیرازنوین، سردار یدالله بوعلی در حاشیه افتتاح نمایشگاه پایگاه‌های اسوه استان اظهار داشت: اکنون همزمان افتتاح دو نمایشگاه را در آغاز هفته بسیج در شیراز شاهدیم.
وی با بیان اینکه در این نمایشگاه که به مناسبت چهل و دومین سالروز تأسیس بسیج مستضعفین برگزار شده، پایگاه‌های برتر در سطح استان حضور دارند، تصریح کرد: همه فعالیت‌هایی که در سطح یک پایگاه در یک سال انجام شده، در عرصه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، ابتکارات و... پس از بررسی و انتخاب برترین‌ها، اکنون در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است. از این 42 پایگاه 10 پایگاه به عنوان پایگاه برتر انتخاب و به جشنواره ملی معرفی 
خواهند شد.
فرمانده سپاه فجر فارس ادامه داد: در کنار این نمایشگاه عملکرد پایگاه مورد بررسی قرار می‌گیرد و این نمایشگاه به نوعی انتقال تجربه میان پایگاه‌های مختلف است تا از نقاط قوت هم جهت پیشرفت خود استفاده کنند. نمایشگاه دوم که دیروز در شیراز افتتاح شد، مربوط به پایگاه‌های مقاومتی است که تولید محصول داشته‌اند.
وی با بیان اینکه این پایگاه‌ها محصولات تولیدی خود را در این نمایشگاه که جنب سپاه ناحیه بقیه‌الله(عج) شیراز برگزار می‌شود، به نمایش می‌گذارند، تأکید کرد: این نمایشگاه به نوعی می‌تواند یک نوع بازاریابی برای محصولات تولیدی این گونه پایگاه‌ها باشد.
فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه این نمایشگاه بخشی از پویایی پایگاه‌های مقاومت بسیج را نشان می‌دهد، تصریح کرد: نمایشگاه محصولات تولیدی پایگاه‌ها نشان می‌دهد که پایگاه‌های مقاومت بسیج در زمینه اقتصاد مقاومتی هم می‌توانند فعال بوده و در جهت ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی نقش آفرین باشند.
سردار بوعلی با اشاره به ابتکارات پایگاه‌های مختلف در عرصه اقتصاد مقاومتی و اشتغال‌زایی گفت: این امر می‌تواند برای صاحبان صنایع و مشاغل بزرگ هم جالب توجه باشد. وی در ادامه با اشاره به حمایت از همه پایگاه‌ها، تصریح کرد: پایگاه‌هایی هستند که فعالیت شاخصی دارند و می‌توانند در سطح شهر، استان و حتی کشور فعالیت داشته باشند؛ اما نیاز به توجه ویژه دارند. این پایگاه‌ها حمایت ویژه خواهند شد تا به عنوان نماینده استان فارس در سطح ملی هم معرفی شوند. اگر پایگاهی طرح اقتصاد مقاومتی داشته باشد، در صورت نیاز به سرمایه اولیه، وام اشتغال‌زایی داده می‌شود و از آن تا به ثمر رسیدن طرح حمایت می‌کنیم. به گفته سردار بوعلی، بیش از یک‌هزار و 800 صندوق قرض‌الحسنه در سطح پایگاه‌های مقاومت استان فارس وجود دارد که یکی از نقش‌های تعریف شده برای آن‌ها، حمایت از پایگاه‌هایی است که در تولید فعالیت داشته و نیازمند حمایت هستند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی