[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

مدیرکل بهزیستی فارس: بهزیستی یک نهاد حمایتی است، روزنامه شیراز نوین

آیین نکوداشت و معارفه سرپرست بهزیستی شیراز با حضور سیدمحمدصادق کشفی نژاد مدیر کل بهزیستی فارس و اعضای شورای معاونین برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی فارس، کشفی نژاد در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره شهدا و امام شهدا گفت: بهزیستی یک نهاد حمایتی است و همکاران ما سخت ترین مشاغل را دارند. تنها عامل دلگرمی آنها که به آن ایمان دارند، باقیات الصالحات و توشه آخرت این شغل است. من اینجا را از جبهه ای که سال‌های سال در آن جنگیدیم، کمتر نمی‌دانم؛ آنجا اسلحه و سختی و تعبد بود و اینجا نیز برخورداری از روحیه جهادی و مددکاری و خدمت به نیازمندان و افراد دارای معلولیت مطرح است.
او در ادامه افزود: در ابتدا شخص خودم و بعد از آن همه مجموعه را به تقوا و نظم در امور توصیه می‌کنم و بر اتکا به نقاط مثبت و عاملیت به امر به معروف و نهی از منکر در جهت بهتر شدن امور سازمان سفارش می‌کنم. مدیرکل بهزیستی فارس ضمن اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب که فرموده اند «هر انسانی واقعاً بخواهد یک عمل خالص در خدمت مستضعفان انجام بدهد، یکی از مکان‌هایی که این کار در آنجا عملی است سازمان بهزیستی است»، اظهار داشت: باید بدانیم و فراموش نکنیم که خدا شاهد و ناظر است و همین برای ما که اساس کارمان در سازمان بر خدمت رسانی به نیازمندان است، کفایت می‌کند.
امید داریم که با افزایش فضای دانش و بینش و ایجاد تحرک و نشاط در مجموعه و تقویت نقاط مثبت، خدمات رسانی به جامعه هدف را سرعت ببخشیم. 
گفتنی است در این مراسم دکتر مصطفی محسنی دارای دکترای تخصصی روان‌شناسی، به عنوان سرپرست بهزیستی شهرستان شیراز معارفه شد. نگارش ۴ عنوان کتاب، ۹ طرح ملی و استانی و کسب عنوان کارمند نمونه بهزیستی استان فارس در سال ٩٩، از سوابق کاری اوست. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی