[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۸
  • دوره جدید

هفته دوم لیگ دسته دوم کشور پیروزی ایمان سبز در دیدار پرحاشیه، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: از هفته دوم لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور بعد از ظهر دیروز یک دیدار در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد و تیم‌های ایمان سبز شیراز و نود ارومیه به مصاف هم رفتند. این مسابقه که حاشیه‌های فراوانی داشت، در نهایت با پیروزی شیرازی‌ها همراه شد. 
ترکیب ایمان سبز شیراز: عباس بختیاری، میلاد امیری، پیمان زارع، سلمان پارسایی، سید کاظم حیات منش، مرتضی سنجانکی، امین شجاعیان، محمد آل خمیس، مهرداد علیزاده، محمدجواد جلالی، مهدی امیری
سرمربی:  غلامحسین پیروانی
ترکیب نود ارومیه: رضا منصوری المشیدی، محسن سلیمانی، یاسین فلاح، ایمان سوداگر، آرمین مصطفوی، محمد رستمی‌زاده، سجاد طجرلو، اشکان احمدی، هادی آقازاده مقدم و رضا احمدی
سرمربی: سلمان تاجدار
نیمه نخست با فشار ایمان سبز و اعلام ضربه پنالتی برای این تیم در دقیقه  ۶ آغاز شد. نودی‌ها به این تصمیم اعتراض کردند و بازی سه دقیقه متوقف شد. پس از بازگشت زردپوشان به میدان، سید کاظم حیات منش پشت ضربه پنالتی قرار گرفت اما توپ او که به گوشه دروازه زده شده بود با واکنش عالی رضا منصوری به کرنر فرستاده شد. 
همین دروازه‌بان شش دقیقه بعد از ناحیه صورت آسیب دید و باعث توقفی ۱۲ دقیقه‌ای در مسابقه شد! 
در دقیقه ۲۵ بالاخره پرهام تریوه به جای منصوری وارد زمین و بازی از سر گرفته شد. 
ادامه بازی نیز بسیار کسل کننده و پرحاشیه بود تا اینکه در دقیقه ۳۵ یک حرکت حساب شده از جناح چپ با یک پاس عرضی به محوطه جریمه و ضربه میلاد امیری همراه شد تا گل اول نماینده شیراز به ثمر برسد. 
در دقیقه  ۴۵ ده دقیقه وقت تلف شده از سوی داور چهارم اعلام شد که بسیار کم به نظر می‌رسید. در وقت‌های تلف شده ایمان سبز دو فرصت طلایی را توسط آل خمیس و جلالی از دست داد و بالاخره در دقیقه ۵۶ سوت پایان نیمه نخست به صدا در آمد.
در بین دو نیمه با پافشاری یحیی بهاری مدیر تیم نود ارومیه، تماشاگران حاضر در جایگاه ویژه استادیوم شهید دستغیب از ورزشگاه خارج شدند و پس از یازده دقیقه تأخیر نیمه دوم آغاز شد.
 نیمه دوم بسیار سرد و کسل کننده دنبال شد. در دقیقه ۶۵ حکیم حزباوی‌پور بازیکن جدید ایمان سبز به جای محمد آل خمیس وارد زمین شد.
در دقایق ۶۷ تا ۷٠ ایمان سبز فشار زیادی روی دروازه نود وارد کرد و سه ضربه خطرناک به سمت دروازه این تیم راهی به چارچوب پیدا نکرد.در دقیقه ۸۱ اولین خطر جدی نود روی دروازه ایمان سبز ایجاد شد که ضربه سر بازیکن این تیم با اختلاف کمی ‌از کنار دروازه به بیرون رفت. 
در دقیقه ۹٠ چهار دقیقه وقت تلف شده برای نیمه دوم اعلام شد و در نهایت بازی با همان یک گل میلاد امیری به سود سبزپوشان شیرازی به پایان رسید. 
پس از پایان بازی نیز درگیری‌هایی از سوی بازیکنان و عوامل تیم میهمان به وجود آمد. 
به گزارش شیراز نوین، ایمان سبز در هفته نخست هم موفق به شکست نماینده خوزستان شده بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی