[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

کسی که جوابگوی خبرنگاران نیست، نباید مدیر باشد، روزنامه شیراز نوین

داور بین‌المللی ایران از رئیس سابق کمیته داوران به شدت گلایه کرد.
علیرضا فغانی و فریدون اصفهانیان رئیس سابق کمیته داوران ارتباط خوبی نداشتند. حتی بارها این بحث مطرح شد که نام فغانی قرار است از لیست داوران بین‌المللی ایران حذف شود. فصل گذشته به خاطر حضور 150 داور در لیست داوران، لیگ به جنجال کشیده شد چون اشتباهات عجیب و غریب و زیاد بود. امسال اما تعداد نام‌ها در لیست داوران به عدد 90 رسیده است. فغانی در واکنش به این اتفاق‌ها می‌گوید: «آقای اصفهانیان متأسفانه با عملکردش در بحث داوری فاجعه به بار آورد. تمام حرف و حدیث‌ها برای دوره وی بود. ظاهراً تا قبل از اینکه حکم آقای افشاریان صادر شود، باز هم به دنبال این بود که رئیس کمیته داوران شود. جالب است مقابل فدراسیون به خبرنگاران گفت، موظف نیستم جواب شما را بدهم. یعنی کسی که جوابگوی مدیریتش نیست، می‌خواست دوباره در رأس داوری کشور حاضر شود.»
او ادامه می‌دهد: «الآن تیم مدیریتی جدید آمده و داوران محدود شده است. ان شاالله برای آینده تعداد به حدی برسد که همه در لیگ دسته اول و لیگ برتر با هم رقابت کنند. در استرالیا 15-14 داور هستیم که 5 داور به صورت ثابت کار می‌کنیم و هر هفته قضاوت می‌کنیم. اگر ما در سفر باشیم یا در خارج از کشور حضور داشته باشیم، نفرات دیگر اضافه می‌شوند.»
فغانی همچنین درباره کمک داور ویدیویی می‌گوید: «مسئولان ما پیش از این خیلی مصمم بودند که این سیستم را وارد کنند ولی روز گذشته که به ورزشگاه رفتم، متوجه شدم داوران سیستم رادیویی هم ندارند. 3 فرد نخبه داوری، افشاریان، سخندان و کارانی‌فر الآن در فدراسیون سمت دارند. امیدوارم این نفرات کمک کنند تا این سیستم وارد ایران شود.»

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی