[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۲
  • دوره جدید

شرکت برق منطقه‌ای فارس گواهی مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ را به دست آورد، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس از کسب گواهی بین المللی مدیریت کیفیت ایزو 9001 توسط این شرکت خبر داد و بیان داشت: اخذ این گواهی‌نامه برگ زرینی بر افتخارات سال‌های خدمت مدیران و کارشناسان این شرکت برای بهبود خدمات است.
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای استان فارس، غلامرضا نصیری مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس با تأکید بر اصول اصلی مدیریت کیفیت در این شرکت اظهار داشت: کسب این گواهی مدیریت کیفیت قطعاً مسئولیت و رسالت مدیران و کارشناسان شرکت برق منطقه ای فارس در خدمت به مردم را دوچندان خواهد کرد. لازم به ذکر است این استاندارد در سال ۲۰۱۵ به روز شد و به عنوان استاندارد ISO9001:2015 نامیده می‌شود و به منظور آزاد شدن و به‌روزرسانی، ایزو ۹۰۰۱ باید توسط اکثریت کشورهای عضو توافق شود تا تبدیل به یک استاندارد بین المللی شناخته شود، که به معنی آن است که توسط اکثریت کشورهای جهان پذیرفته شده است.
سیستم مدیریت کیفیت، که اغلب به عنوان یک سیستم QMS شناخته می‌شود، مجموعه ای از سیاست‌ها، فرایندها، روش‌های ثبت‌شده و سوابق است. این مجموعه اسناد مجموعه ای از قوانین داخلی را تنظیم می‌کند که بر پایه چگونگی ایجاد و ارائه محصول یا خدمات خود حاکم خواهد بود. استاندارد ایزو ۹۰۰۱ مجموعه ای از دستورالعمل‌ها را برای اطمینان از عدم وجود عناصر مهمی که سیستم مدیریت کیفیت باید موفقیت آمیز باشد، فراهم می‌کند. این استاندارد در نظر گرفته شده است که توسط سازمان‌ها در هر اندازه یا صنعت مورد استفاده قرار گیرد و می‌تواند توسط شرکت استفاده شود.
شایان ذکر است که شرکت برق منطقه ای فارس به عنوان یکی از پیشگامان صنعت برق کشور در عرصه نظام‌های مدیریتی در سال 1377 موفق به اخذ گواهی‌نامه سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد 9001 ISO ویرایش 1994 گردید و با ارتقای آن در سال‌های 83 و 89، به گواهی‌نامه‌ ویراش‌های بعدی استاندارد دست یافت. همچنین شرکت از سال 95 تلاش‌های خود برای استقرار ویرایش 2015 آغاز کرد و در سال 1397 موفق به اخذ گواهی‌نامه ISO9001:2015 گردید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی