[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۵
  • دوره جدید

پیام قدردانی مهندس سعید نظری، منتخب مردم شیراز در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، روزنامه شیراز نوین

 مهندس سعید نظری، منتخب مردم شریف شیراز در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با صدور پیامی از نقش‌آفرینی و همراهی مردم در انتخابات اخیر قدردانی کرد. متن این پیام به  شرح زیر است:
به نام خدا 
وکفی بالله حسیبا
*خدای متعال را شاکرم که دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شوراهای شهر با عظمت وصف‌ناپذیری برگزار شد و بار دیگر مردم شریف ایران بر همراهی با عقلانیت، تدبیر در امور و منش اصلاح‌طلبانه تأکید کردند.
نتیجه ورای اینکه چه تفکری پیروز شده باشد، امید و عقلانیت و فردایی روشن را نوید می‌دهد. 
*حضور آگاهانه شما ملت بزرگ در پای صندوق‌های رأی دیدگاهِ تحریم و قهر با انتخابات را باطل کرد و نشان داد تنها راه بهبودخواهی، رفتار مسالمت آمیز و مردمسالارانه در قالب اتکا به صندوق‌های رأی و حفظ راه دموکراسی است.
 از این جهت نقش مؤثر و کارآمدِ «صندوق آرا» برای تغییر و اصلاح وضع موجود و همچنین تعیین سرنوشت شهروندان را  همچنان باید جدی گرفت.
* پیروزی لیست‌های انتخاباتی و اعتماد مردم بسیاری از شهرهای بزرگ از جمله شیراز به «لیست امید» نشان از حرکت مؤثر جامعه به سمت خردورزی جمعی است. این حرکت ضمن کاستن از هزینه‌های انتخاباتی، تیم‌های فکری همسو را بر سرنوشت جامعه حاکم کرده، راه مطالبه‌گری مردم در قالب احزاب را خواهد گشود.
* بنده بر این باورم که رقبای انتخاباتی سرمایه‌های اجتماعی قابل اتکایی هستند که در پرتو وحدت ملی باید از توان فکری و تخصصی آنها بهره جوییم. 
* بر همگان مبرهن است که این پیروزی بزرگ حاصل نمی‌شد مگر با تلاش و تدبیر بزرگان اصلاحات، شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان کشور و شوراهای هماهنگی جبهه اصلاحات.
* رهبری، هدایت و حمایت حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمد خاتمی بر شکوه هر چه بیشتر انتخابات گذشته افزود و لبیک «تکراروار» شما مردم عزیز نشان داد که راه اصلاحات همچنان زنده است.
*اینجانب نقش بی‌بدیل جوانان در پیروزی انتخابات اردیبهشت ۹۶ را ستایش می‌کنم و وجود این جوانان را ظرفیت بزرگی برای حفظ اهداف سه گانه انقلاب اسلامی یعنی همان «استقلال»، «آزادی» و «جمهوری اسلامی» می‌دانم. از این جهت معتقدم وجود ۵ جوان زیر ۴۰ سال با تحصیلات عالی و سابقه بی‌نظیرِ فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی در لیست امید شهر شیراز می‌تواند بر غنا‌بخشی به روند توسعه‌ی این کلان شهر تاریخی مطابق نیازهای روز جوانان، اثربخش باشد.
*اینجانب ضمن تبریک به دیگر منتخبان محترم مردم شریف شیراز، امیدوارم اعضای لیست امید بتوانند با همکاری مشاوران متخصص و جلب نظر شهروندان و با اتکا به بنیه جوان خود، تغییر در روند توسعه کلان شهر شیراز را آغاز کرده، زمینه‌ی توسعه‌ی فراگیر، متوازن و پایدار را فراهم کنند؛ اما اندکی صبر لازم است.
*آرا کم نظیر شما مردم شیراز وظیفه بزرگی را بر دوش حقیر گذاشته تا همین‌جا تضمین ‌دهم همچون گذشته به عنوان یک روزنامه‌نگار مطالبه‌گر بیش از پیش در کسوت نمایندگی شما مردم بزرگ بر صیانت از بیت المال، جلوگیری از بروز فساد مالی و رانت خواری در مدیریت کلان‌شهر شیراز و دقت نظر در مسیر توسعه همت کنم.
*حقیر در پایان بر خود فرض می‌دانم از همه عزیزانی که در خلق این حماسه سترگ نقش داشته‌اند، به خصوص مردم والامقام شهر شیراز، قدردانی و سپاسگزاری کنم.
*همچنین جا دارد از دوستان و همراهان خود به ویژه اعضای محترم سازمان عدالت و آزادی منطقه فارس که شبانه‌روز در ستاد اینجانب همت گماردند و خالصانه تلاش کردند، اعضای محترم شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان فارس، اصحاب محترم رسانه و روزنامه نگاران، استادان دانشگاه، هنرمندان و اهالی فرهنگ به صورت ویژه قدردانی کنم. 
*همچنین تلاش برگزارکنندگان انتخابات به ویژه شخص استاندار محترم فارس و فرماندار گرامی شهرستان شیراز و اعضای محترم هیئت نظارت که در پاسداری از آرا مردم از هر کوششی فروگذار نکردند را ارج می‌نهم. 
عشق تو نهال حیرت آمد     وصل تو کمال حیرت آمد
از هر طرفی که گوش کردم   آواز سوال حیرت آمد
سر تا قدم وجود حافظ  در عشق نهال حیرت آمد
دست حق به همراه شما- سعید نظری
منتخب (علی‌البدل) مردم شریف شیراز در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی