[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۹
  • دوره جدید

جوانمردی: همچنان پیگیر قضیه استخدام هستم، روزنامه شیراز نوین

دارنده مدال طلا پاراتیراندازی در خصوص وضعیت استخدام خود در ارگان‌های دولتی گفت: هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده و همچنان منتظر اصلاح قانون و استخدام در ارگان‌های دولتی هستم.
ساره جوانمردی در خصوص مراسم تجلیل از مدال آوران بازی‌های پارالمپیک توکیو، اظهار کرد: برگزاری چنین مراسم‌هایی از سوی فدراسیون سبب می‌شود تا انگیزه دوباره‌ای برای ادامه تمرینات خود داشته باشم و با روحیه خوبی برای مسابقات آینده آماده شوم.
وی درباره زمان شروع تمرینات تیراندازی گفت: قرار است تمرینات از آذر شروع شود، البته این‌که چه تدارکاتی برای آمادگی بهتر تیراندازان پیش بینی شده را در جریان نیستم و منتظر شروع تمرینات هستم تا در ۱۱ ماه زمان باقی مانده خود را برای بازی‌های پاراآسیایی چین آماده کنم.
جوانمردی همچنین درباره وضعیت استخدامش در ارگان‌های دولتی پس از کسب مدال طلا پاراتیراندازی در پارالمپیک توکیو، افزود: هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده و همچنان منتظر اصلاح قوانین و پیگیری استخدام در ارگان‌های دولتی هستم.
وی در پایان پیرامون این پرسش که آیا قصد خداحافظی از پاراتیراندازی را ندارد، خاطرنشان کرد: فعلاً چنین قصدی را ندارم و با قدرت در حال پیگیری تمریناتم برای حضور در بازی‌های پاراآسیایی چین هستم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی