[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

میلاد احمدی هافبک مهاجم فجرشهیدسپاسی : همه را شگفت زده می‌کنیم، روزنامه شیراز نوین

هافبک تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی گفت، فجری‌ها در این فصل می‌خواهند پدیده لیگ باشند و با عملکرد خود باعث شگفتی شوند.
میلاد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر پیکان گفت: می‌دانستیم یک بازی سخت در پیش داریم و پیکان بدون شک یکی از تیم‌های خوب و پرقدرت لیگ برتر است که می‌تواند حتی در بین مدعیان هم قرار بگیرد. خوشبختانه کادر فنی به خوبی حریف را برای ما آنالیز کرده بود و با انجام یک بازی حساب شده برنده شدیم. از طرفی یک گل تاکتیکی و کارشده هم زدیم و خوشحالم که زحمات بازیکنان را تبدیل به گل کرده و اولین گل لیگ برتری‌ام را زدم.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: ما سال‌ها به‌عنوان بازیکن لیگ یکی شناخته شدیم و عقیده خودم این است که اگر خوش‌شانس بودم یا انتخاب‌های بهتری داشتم می‌توانستم زودتر در لیگ برتر بازی کنم، ولی قسمت این بود که در سن 28 سالگی این اتفاق رخ دهد. من خدا را شکر می‌کنم و امیدوارم در بازی‌های بعدی هم بازیکن تأثیرگذاری برای تیمم باشم.
هافبک تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی در پاسخ به این پرسش که هدف اصلی شاگردان کلانتری در این فصل چیست، اظهار داشت: هدف باشگاه و اعضای تیم این است که در فصل جاری پدیده لیگ باشیم. فجر شهیدسپاسی امسال می‌خواهد همه را شگفت‌زده کند. با این تیم می‌توانیم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی