[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

امداد مشترک ، روزنامه شیراز نوین

آغاز طرح انتظامی- ترافیکی زمستان 1400 در فارس
امداد مشترک 
فرمانده پلیس فارس: بالغ بر 50 درصد از آسیب‌های
 رانندگی به دلیل نداشتن فرهنگ رانندگی است

مراسم افتتاحیه طرح انتظامی- ترافیکی ویژه زمستان 1400 با حضور فرمانده انتظامی استان فارس و مسئولان سایر دستگاه‌های مربوطه در شیراز برگزار شد. به گزارش شیراز نوین به نقل از پايگاه خبری پليس، سردار «رهام بخش حبیبی» فرمانده انتظامی استان فارس در این مراسم که در مجتمع انتظامی شهید فعال شیراز برگزار شد، اظهار داشت: کلیه مسئولان و دست اندرکاران حوزه ترافیک، برنامه‌ریزی‌های لازم برای پیشگیری از آسیب‌ها و حوادث رانندگی در جاده های استان را انجام داده‌اند.
وی ادامه داد: طرح انتظامی - ترافيكی ويژه زمستان 1400 با همکاری و مشارکت پلیس و سایر دستگاه‌های مرتبط از جمله راهداری، هلال احمر، اورژانس، آتش نشانی و ... از روز اول آذرماه آغاز شد.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: همچنین در اجرای این طرح، روزانه بیش از 70 تیم گشت پلیس راه و راهور در جاده‌ها حضور دارند و ترددهای جاده‌ای را کنترل می‌کنند. سردار حبیبی افزود: با همت و تلاش همه مسئولان و اجرای این طرح، امیدواریم که شاهد کاهش تلفات و حوادث رانندگی باشیم و بتوانیم خدمات مضاعفی به مردم ارائه دهیم. سردار حبیبی با تأکید بر لزوم فرهنگ‌سازی در حوزه راهنمایی و رانندگی، افزود: بالغ بر 50 درصد از آسیب‌های رانندگی به دلیل نداشتن فرهنگ رانندگی به وقوع می‌پیوندد که در راستای افزایش این فرهنگ همه باید به سهم خود تلاش کنند.
وی از کلیه نهادهای دخیل در اجرای طرح زمستانه پلیس تقدیر و تشکر کرد و در پایان این مراسم، رژه خودروهای پليس و ساير ارگان‌های دخيل در طرح زمستانه با نظم خاصی برگزار شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی