[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

مدیریت عالمانه در پیش است، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با اشاره به اینکه رویکرد وی ایجاد ساختار علمی در مدیریت کلان استان است، محقق شدن این هدف را در گرو به کار گرفتن مدیران علمی دانست و افزود: رؤسای دانشگاه‌ها افرادی که در حوزه‌های مختلف دارای توانمندی مدیریتی هستند را معرفی کنند تا شاهد تحول در مدیریت استان باشیم.
به گزارش شیراز نوین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر محمد هادی ایمانیه در دیداری با رؤسای دانشگاه‌های استان که با هدف هم اندیشی برگزار شد، بر لزوم تشکیل مداوم این جلسات با محوریت موضوعات میان بخشی و فرا بخشی تأکید کرد.
به اعتقاد استاندار فارس، در گذشته ارتباط مدیریت ارشد استان با دانشگاه‌ها  با جدیت پیگیری نمی‌شده اما از این پس شاهد تقویت این ارتباط خواهیم بود. 
وی عنوان کرد: در این جلسات می‌توانیم از حضور مسئولان در حوزه‌های مختلف به عنوان مهمان نیز استفاده کنیم.
استاندار فارس با اشاره به اینکه در حال حاضر طرح ها و اقدامات تأثیرگذاری بر پایه علم و فناوری در استان اجرایی شده است، بیان کرد: باید تورهای بازدید اساتید و دانشجویان از این طرح‌ها نیز راه‌اندازی شود؛ چرا که دیدن این اقدامات سبب ایجاد انگیزه و امید در دانشگاهیان و مانع خروج نخبگان از کشور خواهد شد.
دکتر ایمانیه با تأکید بر اینکه تشکیل شوراهای اندیشه ورز نیازمند شناسایی اساتید برجسته در حوزه‌های مختلف است، عنوان کرد: رؤسای دانشگاه‌ها در معرفی این اساتید به مجموعه مدیریت استان کمک کنند. نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه رویکرد وی ایجاد ساختار علمی در مدیریت کلان استان است، محقق شدن این هدف را در گرو به کار گرفتن مدیران علمی دانست و افزود: رؤسای دانشگاه ها افرادی که در حوزه‌های مختلف دارای توانمندی مدیریتی هستند را معرفی کنند تا شاهد تحول در مدیریت استان باشیم.
وی همچنین از حضور خود در میان دانشجویان دانشگاه‌های استان همزمان با ۱۶ آذر، روز دانشجو، خبر داد و گفت: از این پس ارتباط مدیریت ارشد با دانشگاه پررنگ‌تر خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی