[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

بسیج پرچمدار نهضت سواد رسانه‌ای است، روزنامه شیراز نوین

مسئول فضای مجازی سپاه ناحیه احمدبن موسی (ع)شیراز گفت: بسیج در سالیان اخیر پرچمدار نهضت سواد رسانه‌ای در کشور بوده است.
به گزارش روابط عمومی ‌سپاه ناحیه احمدبن موسی (ع) شیراز، سید محسن‌هاشمی‌ در آستانه سالروز تشکیل بسیج، در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پایگاه‌های بسیج الگوی استانی با بیان اهمیت فضای مجازی، مجموعه بسیج را نخستین و بزرگ‌ترین مجموعه لبیک عملی به فرامین مقام معظم رهبری در ورود به ‌این عرصه دانست.
مسئول فضای مجازی سپاه ناحیه احمدبن موسی (ع)شیراز، مهمترین عرصه ورود مجموعه بسیج به فضای مجازی را در حوزه افزایش سطح سواد رسانه‌ای عموم مردم و بسیجیان خواند و افزود:  استان فارس جایگاه نخست کشوری را در بین استان‌ها دارد که ‌این افتخار به یمن وجود فعالان فضای مجازی در سطح رده‌های مختلف بسیج در ‌این استان پهناور می‌باشد.
سید محسن‌هاشمی ‌مجموعه تحت مدیریت خویش را یکی از رده‌های فعال و پویا در ‌این زمینه دانست و خاطرنشان کرد: در سال 1399 به همت بسیجیان فعال مجازی ‌این ناحیه، توانست رتبه نخست کشوری جشنواره تدریس مقابله با شایعات را نصیب خود کرده و همچنان در‌این عرصه مشغول به فعالیت جهادی در فضای مجازی جهت تنویر افکار عمومی، آموزش، تولید محتوا و انتشار باشد. مسئول فضای مجازی ناحیه احمدبن موسی (ع) کمک به افزایش توانمندی گروه‌های هدف بسیج خصوصاً دانش‌آموزی و خانواده‌های آنان را از اولویت‌های مهم حوزه کاری خویش خواند و گفت:  هفته بسیج اوج افزایش حجم کمی ‌و کیفی ‌این مأموریت مهم  در فضای مجازی است. وی در پایان گفت: این امر نه تنها در حوزه آموزش حضوری و مجازی بلکه به‌واسطه تولید محتوای آموزش الکترونیکی و ارائه رایگان آن در اختیار مربیان سواد رسانه‌ای و عموم مردم بر اساس سطح بندی سنی، تحصیلاتی و شغلی در هفته بسیج قابل اجرا می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی