[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

مشکلات فرهنگی اجتماعی باید برای همه دغدغه باشد، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیسیون سلامت  شهری شورای شهرشیراز:
مشکلات فرهنگی اجتماعی
 باید برای همه دغدغه باشد

 به گزارش روابط عمومی ‌شهرداری منطقه سه، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی‌ شهر شیراز در بازدید از شهرک سعدی که با حضورمهندس شکوهیان شهردار منطقه سه به منظور شناسایی مشکلات و آسیب‌های اجتماعی‌ این شهرک صورت گرفت، گفت: برای کنترل و کاهش مشکلات فرهنگی اجتماعی باید همه مدیران و مسئولان شهری نسبت به‌ این موضوع به عنوان یک دغدغه بیندیشند.
 ناظر شورای اسلامی ‌شهر در شهرداری منطقه سه با حضور در مرکز گذری کاهش آسیب‌ها در شهرک سعدی با اشاره به‌ اینکه حوزه خدمات شهری شهرداری شیراز نیز برای کنترل و یا کاهش آسیب‌های اجتماعی به‌صورت روزانه اقداماتی را در دستور کار دارد، افزود: اگر نگاه علمی ‌به آسیب‌های شهری داشته باشیم متوجه خواهیم شد که برای مدیریت بهتر‌ این آسیب‌ها، استفاده از ظرفیت مشارکت‌های مردمی‌ و همکاری دیگر ارگان‌ها نیز لازم است. رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی‌ شهر شیراز، گفت:‌این کمیسیون و حوزه خدمات شهری شهرداری شیراز در تداوم برنامه‌های خود و به منظور ارتقاء و گسترش فرهنگ پیشگیری و ارتقاء سطح سلامت اجتماعی، آمادگی همکاری با دیگر ارگان‌ها و یا سازمان‌ها را دارد.
 مسعود زارعی در بخش دیگری از بازدید خود، از طرح اجرای سنگ چینی رودخانه محدوده کوچه 79 شهرک سعدی بازدید کرد و گفت:‌این طرح که یکی از مطالبات ساکنین نیز بوده در حال حاضر توسط شهرداری منطقه سه در دست اجراست.  زارعی خاطر نشان کرد: پیگیری مطالبات مردمی ‌و ‌ایجاد ‌ایمنی و رضایتمندی آن‌ها برای شورا و شهرداری حائز اهمیت است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی