[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

بررسی آب شرب شهرستان‌های مهر و لامرد ، روزنامه شیراز نوین

در سفر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، نماینده مردم شهرستان‌های مهر و لامرد در مجلس شورای اسلامی، معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آبفا کشور و معاونین استاندار فارس به شهرستان‌های مهر و لامرد،  مشکلات آبرسانی شهری و روستایی ‌این شهرستان‌ها مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی ‌شرکت آبفا استان فارس، علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ‌به اتفاق سید موسی موسوی نماینده مردم شهرستان‌های مهر و لامرد در مجلس شورای اسلامی، شاهین پاکروح معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آبفا کشور، رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار فارس و علی بوستانی مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس به منظور بررسی مسائل و مشکلات حوزه آب شرب‌ این شهرستان‌ها به شهرستان‌های مهر و لامرد سفر نمودند.
 در ‌این سفر پس از  بازدید میدانی مسئولین از روند آبرسانی به مردم و تعدادی از تأسیسات آبرسانی ‌این شهرستان‌ها ، طی جلسه‌ای در محل فرمانداری شهرستان لامرد و با حضور فرمانداران شهرستان‌های مذکور، مدیران استانی و شهرستانی ‌این شهرستان‌ها بررسی وضعیت منابع آب و نیازمندی‌های موجود در حوزه آبرسانی، مشکلات و موانع مؤثر در اجرای پروژه‌های مختلف مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت که در‌این خصوص تصمیمات راهبردی در راستای برون رفت از مشکلات اتخاذ گردید.
در‌این جلسه که با حضور علی بوستانی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس همراه بود، فرمانداران دو شهرستان به تشریح برخی مشکلات و نیازهای آبرسانی به شهرها و روستا‌های تحت پوشش پرداختند.
 در ادامه مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس  با ارائه گزارشی کامل از وضعیت منابع آب شهرستان‌های مذکور و روند آبرسانی به شهرها و روستاهای ‌این مناطق، اهم نیازمندی‌ها، چالش‌ها و موانع آبرسانی به مردم را برشمرد و به بیان راهکارهایی در‌این خصوص پرداخت. بوستانی در ادامه به اقدامات مؤثر آبرسانی شهری و روستایی شرکت آبفا استان فارس در شهرستان‌های مهر و لامرد طی سنوات اخیر پرداخت و تعدادی از پروژه‌های در دست اجرا را تشریح نمود.
 وی در همین خصوص خاطر نشان کرد:  شرکت آبفا استان فارس در صورت تخصیص و در اختیار گذاشتن اعتبارات لازم، آماده اجرای طرح‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت آبرسانی در ‌این شهرستان‌ها می‌باشد.
در پایان ‌این جلسات ضمن اتخاذ تصمیماتی در حوزه آبرسانی به مردم، در خصوص پیگیری به منظور در اختیار قرار گرفتن اعتبارات مورد نیاز قول مساعد داده شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی