[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۳
  • دوره جدید

هدف گذاری برگزاری دوره‌های آموزشی برای ۱۰هزار فعال صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت:10 هزار فعال صنعتی امسال در استان فارس آموزش‌های مربوط به کسب و کار خود را فرا می‌گیرند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس مهندس  شاهپور قنبری  گفت: این آموزش‌ها در حوزه‌‌های مهارتی، کارآفرینی، بازار، بهره ‌وری و تکنولوژی به صنایع کوچک ارائه می‌شود و در این زمینه شرکت شهرک‌‌های صنعتی فارس در کشور پیشتاز است. وی با بیان اینکه آموزش‌ها در دو شیوه حضوری و مجازی برگزار می‌شود افزود:80درصد از هزینه برگزاری دوره‌های حضوری و 100درصد هزینه دوره‌های مجازی از طریق اعتبارات یارانه‌ای این شرکت تامین و پرداخت می‌شود. وی ادامه داد: آموزش به فعالان صنعتی بویژه صنایع کوچک، در فارس از ابتدای امسال آغاز شده و متناسب با نیاز واحد‌های صنعتی دوره‌های آموزشی برگزار می‌شود. قنبری ادامه داد: ارائه آموزش به واحدهای صنعتی از مهم‌ترین رسالت‌های شرکت شهرک‌های صنعتی در بحث نرم‌افزاری و حمایت از صنایع کوچک است که در این زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی در واحد‌های صنعتی از مهمترین برنامه‌های امسال است. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در ادامه با تشریح نحوه برگزاری دوره‌های آموزش مجازی  گفت: واحدهای صنعتی می‌توانند برای ثبت نام حضور در دوره‌های آموزشی رایگان مجازی به سایت e-sme.ir مراجعه کنند و پس از ثبت  نام اولیه از دوره‌های آموزشی بهره مند شوند.
 قنبری افزود: این دوره‌های آموزشی در شش محور شامل کارآفرینی، مدیران و بنیانگذاران کسب و کار، مشاورین و ارائه‌دهندگان خدمات کسب و کار، ارتقای مهارت‌های بازار، ایمنی صنعتی و بهداشت محیط کار و ICDL برگزار می‌شود. مدیر عامل  شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس تاکید کرد: ارائه مدرک معتبر بصورت کاملاً رایگان از مزایای ثبت نام و بهره‌گیری از دوره‌های این سایت آموزشی است. قنبری با بیان اینکه برگزاری دوره‌های آموزشی از مهمترین برنامه‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در راستای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی است گفت: در همین راستا ارائه آموزش‌ها از سال گذشته شتاب گرفت و در شرکت شهرک‌های صنعتی فارس نیز در سال گذشته 275دوره آموزشی برگزار و در قالب این دوره‌ها بیش از 8300نفر شرکت کردند و میزان این آموزش‌ها در سال 1395در مقایسه با مدت مشابه در سال 1394، 3 برابر رشد داشته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی