[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۲
  • دوره جدید

انگیزه جامعه علمی تقویت شود، روزنامه شیراز نوین

معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، با اشاره به برنامه‌های پیش روی این معاونت، از تلاش برای تقویت انگیزه در جامعه علمی مجموعه وزارت بهداشت خبر داد. به گزارش شیرازنوین به نقل از  روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «ابوالفضل باقری نژاد» در این آیین ابراز امیدواری کرد دکتر «سید وحید حسینی» سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز که از مدیران و بزرگان خوش‌نام مجموعه سلامت است، این تلاش‌ها را با همت، درایت و شایسته سالاری تداوم بخشد. دکتر باقری نژاد افزایش بهره وری و عدالت در آموزش را مهم‌ترین محورهای فعالیت مجموعه آموزشی وزارت بهداشت خواند و افزود: در این زمینه تلاش می‌شود از اقدامات مثبت گذشته در عمل استفاده و در زمینه پیشرفت کشور به کار گرفته شود.
او با تلاش برای پیاده سازی برنامه‌های عملیاتی در این زمینه، از پیگیری اولویت‌های اعضای هیئت علمی به ویژه در زمینه اصلاح نظام پرداخت خبر داد که در رأس امور قرار گرفته و ابراز امیدواری کرد تا پایان سال، به نتایجی در این زمینه دست یابیم.
این مقام مسئول در وزارت بهداشت، هدف غایی از این تلاش‌ها را انگیزه بخشیدن به جامعه دانشگاهی و به ویژه اعضای هیئت علمی برای تقویت امر آموزش در حوزه پزشکی کشور خواند.
آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، صبح دیروز دوم آذر با حضور دکتر «ابوالفضل باقری نژاد» معاون آموزشی وزارت بهداشت، آیت الله «لطف الله دژکام» نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، دکتر «محمدهادی ایمانیه» استاندار فارس و مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی