[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

بسیج، تفکری برای تمام اعصار است، روزنامه شیراز نوین

جانشین سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر فارس، بسیج را تفکری برای تمام اعصار دانست و گفت: نقش بسیج را همواره در عرصه‌های دفاع از میهن، کیان و هویت انقلاب اسلامی به خوبی می‌توانیم در تمام برهه‌ها احساس کنیم. به گزارش دریافتی شیرازنوین، قاسم حسام‌پور، جانشین سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر فارس دیروز، 2 آذرماه در جمع خبرنگاران ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج، بسیج را تفکری برای تمام اعصار دانست و گفت: بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی با دوراندیشی داهیانه خود فرمانی را صادر کردند تا نه تنها انقلاب اسلامی ایران، بلکه تمام انقلاب‌های حق طلبانه دنیا را برای بقا و ثبات تضمین کنند.
وی، تشکیل بسیج را تضمین تداوم انقلاب اسلامی دانست و افزود: نقش بسیج را همواره در عرصه‌های دفاع از میهن، کیان و هویت انقلاب اسلامی به خوبی می‌توانیم در تمام برهه‌ها احساس کنیم. زمانی بسیج برای دفاع از خاک اهتمام گذاشت و حماسه‌های جانانه‌ای را در عرصه‌های دفاع مقدس خلق کرد و در زمان کنونی هم بسیج چه در عرصه‌های جنگ نرم و چه دفاع از امنیت و چه دفاع از سلامت مردم در کنار مدافعان سلامت ورود جانانه‌ای داشته است. حسام‌پور تأکید کرد: تفکر بسیج با الهام از مکتب فکری امام خمینی(ره) و در راستای منویات مقام معظم رهبری باید درعرصه‌های مختلف سیاسی و فرهنگی، علمی و اقتصادی با جلب نظر مردم مداومت داشته باشد.
جانشین سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر با تأکید بر اینکه در بسیج هیچ‌گاه خط کشی وجود ندارد و همواره پذیرای اقشار مختلف با تمام سلایق هستیم، گفت: بسیج متعلق به قشر خاصی نیست؛ بلکه هر کسی که دلسوز ایران اسلامی است، بسیجی است. وی با بیان اینکه بسیج می‌تواند یک تفکر انقلابی و حرکت جهادی برای ادامه انقلاب باشد، گفت: هر جا حضور بسیج پررنگ بوده، نقش دشمنان و بدخواهان کمرنگ و بی‌اثر شده است. حسام‌پور در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در هفته بسیج در سازمان بسیج ادارات و کارمندان یک سری برنامه‌ها در دو بخش محوری و عمومی را در سطح ادارات استان اجرا خواهیم کرد، هدف از اجرای این برنامه‌ها را ایجاد زمینه و بستر خدمت جهادی به مردم توسط کارمندان و مدیران بسیجی و ترویج فرهنگ خدمت به مردم در بدنه اجرایی کشور با تقویت روحیه جهادی و همچنین کمک به افزایش مسئولیت‌پذیری و حفظ انسجام مدیران و کارمندان بسیجی و در نهایت تحقق یافتن بخشی از مطالبات مردمی اعلام کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی