[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۸
  • دوره جدید

تعامل نیاز اصلی دانشگاه است ، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در آیین معارفه و آغاز رسمی تصدی این مسئولیت، با تبیین مهم ترین برنامه‌های خود، از تمامی مسئولان و دلسوزان خواست تا در مسیر پیشبرد بهتر اهداف سلامت، همراهی داشته باشند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «سید وحید حسینی» ضمن قدردانی از تمامی دست اندرکارانی که با دانشگاه به ویژه در بحران ویروس کرونا همکاری دارند، گفت: خداوند نعمت‌هایی مانند درک فرمایشات مقام معظم رهبری و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و رشادت‌های رزمندگان اسلام را به ما عطا کرده است و باید تلاش‌ها و فعالیت‌ها در این راستا باشد.
او خدمت در نظام جمهوری اسلامی به ویژه در عرصه آموزش، بهداشت و درمان را عبادتی مضاعف خواند. دکتر حسینی با بیان اینکه از نیازمندی‌ها و توانمندی‌های دانشگاه آگاهی کامل دارم، خواستار حمایت و مشارکت مسئولان دستگاه‌های اجرایی کشور و استان برای پیشبرد اهداف دانشگاه و ارتقای سطح بهداشت و درمان در راستای تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزایش روزانه هزینه‌های بهداشت و درمان و تکنولوژی‌های این حوزه را از دیگر چالش‌هایی برشمرد که مجموعه سلامت و مردم در حال حاضر با آن مواجه هستند. او تأکید کرد: دانشگاه محل فکر است و خدمت در آن از جایگاه بسیار بالا و ارزشمندی برخوردار است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی