[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

اجرای طرح راهیان پیشرفت در فارس، روزنامه شیراز نوین

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس به اشاره به اجرای طرح راهیان پیشرفت گفت: دانشجویان استان فارس از این طرح استقبال گسترده ای داشته اند. 
به گزارش دریافتی شیرازنوین، سعید یوسفی در نشست با مسئولان دفاتر و حوزه‌های بسیج دانشجویی فارس از اعزام دانشجویان رشته‌های مختلف دانشگاه‌های ابن استان به اردوهای راهیان پیشرفت خبر داد و اظهار داشت: دانشجویان استان فارس از این طرح استقبال گسترده و از صنایع، کارخانه‌ها و شرکت‌های مرتبط با رشته‌های تحصیلی خود بازدید کردند. 
وی با اشاره به اهمیت امیدآفرینی در جوانان نسبت به آینده میهن اسلامی در گام دوم انقلاب، هدف از طرح راهیان پیشرفت را تقویت روحیه خودباوری و ما می‌توانیم در میان دانشجویان برشمرد و تصریح کرد: در این طرح و بازدیدها، دانشجویان با فرصت‌ها و توانمندی‌های صنایع در رشته‌های تحصیلی خود آشنا شده و بر اساس دانش علمی خود پیشنهاداتی به شرکت‌ها و صنایع برای توسعه آنها ارائه می‌کنند. مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس با تأکید بر نتایج مهم و اثربخش طرح راهیان پیشرفت، از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان خواست تا تسهیلگر برگزاری این اردو‌ها باشند. یوسفی اضافه کرد: صاحبان صنایع، شرکت‌ها و کارخانه‌های برخوردار از یک نوآوری و ابتکار و همچنین متقاضی میزبانی از دانشجویان، می‌توانند در ارتباط با مدیریت پژوهش و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی فارس آمادگی خود را اعلام کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی