[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۲
  • دوره جدید

کاروان فارس عازم رقابت‌های پارآسیایی جوانان می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس گروه ورزش قهرمانی فارس گفت: کاروان 16 نفره فارس شامل 11 ورزشکار و 5 مربی عازم رقابت‌های پارآسیایی جوانان ۲۰۲۱ بحرین می‌شود.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، نصیر پیرانی رئیس گروه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان فارس با اعلام این خبر گفت: در ادامه افتخارآفرینی ورزشکاران فارس در میادین بین‌المللی، کاروان پارآسیایی جوانان استان می‌تواند ادامه دهنده این موفقیت‌ها باشد.
وی ادامه داد: 11 ورزشکار استان در رشته‌های پارابدمینتون، پاراتنیس روی میز، پارادوومیدانی، گلبال و بسکتبال با ویلچر در این رقابت‌ها به مصاف رقبا می‌روند. پیرانی با اشاره به اعزام کاروان 192 نفری کشورمان در روز 7 آذرماه به این رقابت‌ها گفت: ثنا باقری و شادی جهان‌پناه در رشته پارابدمینتون، امیرحسین حسین‌پور در رشته پاراتنیس روی میز، ابوالفضل شریفی، نرگس کریمی‌ و محدثه رمضانی ورزشکاران نابینا و کم بینای فارس و نگار قربانی، ابوالفضل کوه پیما، آرمین صالحی ورزشکاران معلول استان در رشته دوومیدانی ، ویدا جبارزاده ورزشکار رشته گلبال و فاطمه امیرزاده به عنوان دونده همراه به بحرین سفر می‌کنند. رئیس گروه ورزش قهرمانی فارس اظهار داشت: فاطمه برمشوری، هاشم حاصلی و زهره فرجام مربیان رشته‌های دوومیدانی، منیژه سیاه سرمربی تیم ملی پارابدمینتون و حسن پلار مربی بسکتبال با ویلچر از استان فارس در رقابت‌های 2021 بحرین حضور خواهند داشت.
وی سهم استان فارس را از کاروان مدافعین سلامت 8 و نیم درصد خواند و گفت: امیدواریم ورزشکاران فارس همچون گذشته پرچم کشور عزیزمان را در این رقابت‌ها به اهتزاز درآورند. رقابت‌های پارآسیایی جوانان قرار است از نهم آذرماه تا ۲۱ همین ماه در کشوربحرین برگزار شود. کاروان ورزشی ایران با نام مدافعین سلامت و شعار اراده، تلاش، پیروزی در پنج رشته ورزشی بسکتبال (زنان و مردان)، وزنه برداری، بوچیا (زنان و مردان)، شنا و دوومیدانی (زنان‌و مردان) در این بازی‌ها شرکت خواهد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی