[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

چتر آموزش بر سر تمام رسته‌های شغلی گسترده شود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش آنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسین قنادزاده در آیین افتتاحیه اولین دوره آموزشی مدیران اجرایی و مسئولان واحدهای خواهران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی سراسر کشور، اظهار کرد: آموزش منابع انسانی در سازمان‌های مأموریت محور دارای جایگاه ویژه ای است. وی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها را مجموعه ای دانست که قائم به خدمت و امکانات نیست، بلکه قائم به افراد است و تک تک همکاران نهاد در خط مقدم میدان برنامه ریزی فرهنگی برای دانشجویان قرار دارند.
مدیر آموزش منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها حیثیت مجموعه را به منابع انسانی اش برشمرد و بیان کرد: از آنجا که افراد در مجموعه نهاد رهبری بر اساس قابلیت‌هایشان فردی و شخصی جذب شده‌اند، آموزش بر اساس سیاست‌ها و نظام ارزشی این سازمان جدیت بیشتری پیدا می‌کند.
حجت الاسلام قنادزاده با اشاره به مطالبات ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در زمینه‌های آموزشی بیان کرد: حجت الاسلام رستمی خواستار آن است که چتر آموزش بر سر تمام رسته‌های شغلی در دفاتر نهاد گسترده شود. مدیر آموزش منابع انسانی نهاد با اشاره به تکلیف معاونت منابع انسانی این نهاد مبنی بر ایجاد زیرساخت‌هایی برای آموزش تمام بخش‌های نهاد رهبری در دانشگاه‌ها، اظهار کرد: در حال حاضر در مجموعه آموزشی نهاد زیرساخت‌هایی ایجاد شده و زنجیره‌های مشخصی برای مسیر آموزش تعبیه شده تا هم همکاران از این آموزش احساس رضایتمندی کنند و هم دفتر مرکزی نهاد و مجموعه‌های وابسته به آن از این آموزش بهره لازم را ببرند. وی بیان کرد: تاکنون آموزش در مجموعه مرکزی نهاد رهبری با امور اداری، امور مالی، امور مبلغان، اداره ارزیابی و نظارت متصل شده و تعامل و همکاری کاملاً مناسب و درخوری با مجموعه‌های دیگر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها برقرار است. حجت الاسلام قنادزاده ابراز کرد: همه همکاران دفاتر نهاد در سراسر کشور در حال حاضر دارای پرونده آموزشی کاملی در سازمان اداری نهاد رهبری در 
دانشگاه‌ها می‌باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی