[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۹
  • دوره جدید

کنایه‌های پرتعداد وزیر ورزش به یحیی گل‌محمدی!، روزنامه شیراز نوین

حمیدرضا سجادی وزیر ورزش با لحنی کنایه‌آمیز در مورد اظهارات یحیی گل‌محمدی صحبت کرد.
در حاشیه مراسم «تجلیل از ورزشکاران بسیجی» وزیر ورزش در مقابل خبرنگاران ایستاد تا به سؤالات آن‌ها در پیرامون همین برنامه پاسخ دهد اما در میانه‌های مصاحبه او، ناگهان بحث به سمت فوتبال و تیم پرسپولیس چرخید و البته سجادی هم بی‌میل نبود که درباره اظهارات یحیی گل‌محمدی صحبت کند.
ساعاتی پیش از این مصاحبه، یحیی گل‌محمدی با اشاره به مشکلات پرسپولیس گفته بود که وضعیت این تیم و راهکار برای خروج از این شرایط مشخص هستند. او همچنین با تأکید بر اینکه شرایط مدیریتی باشگاه در نتایج تیم مؤثر است گفته بود که بازیکنان و اعضای تیم آرامش روانی ندارند.
سجادی با کنایه نسبت به یحیی گل‌محمدی گفت: «[وضعیت مدیریتی پرسپولیس] بلاتکلیفی نیست. من نمی‌دانم چرا مسائل فنی را به مسائل مدیریتی ارتباط می‌دهند؟ من با آقای صدری کاملاً در ارتباط هستم و او آدمی ‌خدوم و پرتلاش است. من و او کاملاً با هم هماهنگ هستیم. ما در مدیریت مسائلی داریم که لازم نیست هر روز آن‌ها را عنوان کنیم. اگر بخواهم تمام اتفاقات هر روزم که با استقلال و پرسپولیس، بین همکارانم و بین این دو باشگاه دارم را  اطلاع‌رسانی کنم اصلاً مصلحت نیست. زندگی ما فقط استقلال و پرسپولیس نیست، وظیفه داریم در خدمت همه ورزش کشور باشیم.»
او در مورد تغییرات در پرسپولیس توضیح داد: «می‌خواهم این اطمینان را به همه بدهم که اصلاً مسائل هیئت مدیره پرسپولیس هیچ نقشی در مسائل فنی و نتیجه‌گیری تیم ندارد، چون هر اقتداری که یک مدیرعامل بخواهد آقای صدری دارد و هر اختیاری بخواهد او دارد. کاملاً‌ با هم هماهنگ هستیم و در آخرین جلسه‌ای که در خدمتش بودم به او گفتم که به من نظر بدهید. مثل زمانی که با استعفای مدیرعامل قبلی موافقت کردید بنده مخالف بودم اما هیئت مدیره موافقت کرد. هیئت مدیره از من خواهش کرد که استعفای مدیرعامل قبلی را بپذیرم، به زور که نمی‌شود من مقابل هیئت مدیره بایستم.»
وزیر ورزش در ادامه صحبت‌هایش بار دیگر به این مسئله پرداخت: «... خواهش می‌کنم مسائل فنی تیم را بعضی‌ها بی‌خودی به مسائل مدیریتی ربط ندهند. کجای دنیا نتایج فنی یک تیم به مدیریت مربوط می‌شود که اینجا مربوط شود؟ این‌ها بهانه است و خواهش می‌کنم جامعه ورزش وارد این حاشیه‌ها نشوند.»
در بخش دیگری از صحبت‌های سجادی، او با لحنی کنایه آمیز گفت: «در ورزش قرار نیست همه ببرند، پس کی قرار است مساوی کنیم؟ کی قرار است تیم ببازد؟ در ورزش بالاخره برد و باخت وجود دارد و همیشه مساوی نداریم. امیدوارم با فرهنگ‌سازی هم ظرفیت باخت داشته باشیم، هم ظرفیت تساوی و هم ظرفیت برد؛ این‌ها زیبایی‌های ورزش هستند و مهم آن اتفاقی است که ما با داشتن یک باشگاه نور امید را به هم‌میهنان عزیزمان می‌تابانیم.»
سجادی در بخش پایانی صحبتش اگرچه خطاب به هواداران صحبت کرده اما به نظر می‌رسد مخاطبش شخص دیگری باشد: «وقتی هواداران به استادیوم می‌آیند و یک تیم را تشویق می‌کنند هیجان‌شان تخلیه می‌شود. این‌ها خوبی‌های ورزش است. امیدوارم با یک باخت حال‌مان بد نشود و از همه هواداران عزیز به ویژه هواداران دو تیم پایتخت، پرسپولیس و استقلال که یار و یاور وزارت ورزش هستند می‌خواهم که کادر مدیریتی و هیئت مدیره هر دو باشگاه را حمایت کنند و اجازه بدهند مسائل مدیریتی در جای خودش اتفاق بیفتد و مسائل فنی هم سر جای خودش؛ این‌ها را به هم گره نزنند.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی