[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

نگارخانه وصال راوی«تکه‌های مثلثی» کودکان؛ ٣٠ اثر متفاوت روی دیوار، روزنامه شیراز نوین

نمایشگاه نقاشی کودکان به نام «تکه‌های مثلثی» به سرپرستی فروزان بیطرف حقیقی تا ٤ خرداد جاری برپاست؛ آثار سبحان بتوان ٧ ساله، بهار الهیاری ٨ ساله و امیرعلی الهیاری ٥ ساله در این نمایشگاه که دارای ٣٠ نقاشی در اندازه ٤٠*٤٠ است روی دیوار قرار گرفتند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، سرپرست این رویداد هنری پیرامون آن گفت: سبک آثار متفاوت و با جوهر گواش، اکرولیکریال آبرنگ، گچ پاستل، پاستل روغنی، قهوه و... خلق شده‌اند.
بیطرف حقیقی عنوان کرد: پیشتر حدود یکسال با بچه‌ها در مورد رنگ فرم و ترکیب بندی کار کردم اما برای نمایشگاه تنها تکنیک را به آنان گفتم و باقی رنگ، طرح  و داستان نقاشی‌ها همه ایده خودشان بود. وی افزود: در مورد بچه‌ها بیشتر می‌شود گفت که رویای کودکانه خودشان را به نمایش می‌گذارند. بدین خاطر، محور نقاشی‌ها متفاوت است و بستگی به روحیات هر کدام از هنر آموزان دارد.
بیطرف حقیقی یادآور شد: هدف از برگزاری نمایشگاه نقاشی کودکان این بود که بچه‌ها بیشتر خودشان را باور کنند و بدانند که از سن کم هم می‌توانند کارهای بزرگ انجام بدهند.
وی در ادامه افزود: این نمایشگاه انگیزه‌ای برای موفقیت‌ها و هدف‌های بزرگتر و هرچه بیشتر ارزش گذاشتن بر هنر و بها دادن به هنر کودکان است که بسیار ناب و اصیل هست. زیرا کودکان ذاتاً خلاق هستند فقط باید خلاقیتشان را پرورش دهیم.
گفتنی است: نمایشگاه نقاشی کودکان به نام «تکه‌های مثلثی» به سرپرستی فروزان بیطرف حقیقی که از ٢٣ اردیبهشت ماه آغاز به کار کرد، پنجشنبه ٤ خرداد در نگارخانه وصال به پایان می‌رسد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی