[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۹
  • دوره جدید

رئیس هیئت بازرسی انتخابات شیراز: انتخابات شهرستان شیراز با نظارت و طبق ضوابط برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

 ایرنا: رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان شیراز گفت: دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان شیراز براساس نظارت‌ها و طبق ضوابط و مقررات برگزار شد.
فرهاد امیدوار اظهارداشت: در این انتخابات به ازای هر شعبه یک بازرس و هر 15شعبه به طور میانگین یک سربازرس عهده دار بازرسی وزارت کشور در برگزاری انتخاباتی سالم و مطابق با ضوابط و مقررات بودند. وی گفت: ‌تیم بازرسان وزارت کشور از استخوان بندی محکمی برخوردار بود و در میان بازرسان و سربازرسان چهار تن از مدیران کل و تعداد زیادی از مسئولان ادارات به خصوص افراد با سابقه انتخاباتی در ادارات آموزش و پرورش به چشم می‌خوردند. رئیس هیات بازرسی انتخابات شیراز گفت: ‌حضور منظم و با برنامه بازرسان و سربازرسان باعث شد که علی رغم کندی دستگاه‌های تشخیص هویت، انتخاباتی منظم، پرشور و با اعتماد کافی و لازم از جانب مردم به مسئولان رقم بخورد و مردم به عنوان پیروز نهایی انتخابات از نتیجه صحیح انتخاب خود اطمینان خاطر داشته باشند. وی از صبر و حوصله مردم شریف شهرستان شیراز به دلیل ایستادن‌های طولانی در صف اخذ آرا تقدیر و تشکر کرد و موضوع کند بودن روند اخذ آرا و عملیات تشخیص هویت را به دلیل ترافیک شبکه در سرور مرکزی را علاوه بر استقبال بینظیر جمعیت، یکی از دلایل ازدحام و عدم امکان اخذ آرا از جمعی از همشهریان محترم دانست.
امیدوار گفت: ضمن انعکاس این موضوع به سلسله مراتب بالادستی برای رفع این نقیصه در انتخابات آینده،از همه مردم بزرگوار،کاندیداها، همکاران و سربازرسان و بازررسان انتخاباتی و دست اندر کاران مراحل مختلف انتخابات، همکاران شهرداری‌ها، فرماندهان و پرسنل محترم نیروی‌های نظامی و انتظامی، رانندگان و بخش‌های تدارکات تقدیر و تشکر می‌کنم. وی ادامه داد: ‌در 725 شعبه اخذ رای انتخابات شهرستان شیراز برگزار شد که از این تعداد شعبه 721شعبه به صورت مشترک و چهار شعبه مختص انتخابات ریاست جمهوری بودند. امیدوار گفت: ‌از این تعداد شعبه 542 شعبه مختص شهر شیراز بودند که 532شعبه آن ثابت و 10 شعبه سیار بود، شهر صدرا دارای 28شعبه، بخش مرکزی 73 شعبه، بخش زرقان 42شعبه، بخش ارژن 40 شعبه بود. همچنین مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان شیراز در پیامی از همکاری صمیمانه اصحاب رسانه در طول برگزاری انتخابات تقدیر کرد. حمید جورکش بیان کرد: مصادف شدن هفته روابط عمومی‌ها با همزمانی دو انتخابات اردیبهشت ٩٦، برگزاری یک انتخابات مطلوب را به نمایش گذاشت که این مهم به سهم خود موجب به ارمغان آمدن مشارکتی کم نظیر شد.
وی با اشاره به اینکه اصحاب رسانه در طول این مدت ضمن همکاری لازم با ستاد انتخابات شهرستان و انعکاس فعالیت‌های شبانه روزی اعضای ستاد، نقشی بسزایی در مشارکت حداکثری مردم پای صندوق‌های رای داشتند، گفت: همگامی این قشر مهم از جامعه نشان از متعهد بودن آنان در کار حرفه ای اطلاع رسانی دارد که با سعه صدر پذیرای آن در ایام انتخابات شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی