[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

هفتمین خانه هلال‌احمر در شهرک بهار افتتاح شد، روزنامه شیراز نوین

گروه خبر- سعید رضا امیرآبادی: با افتتاح خانه داوطلب جمعیت هلال احمر در شهرک بهار شیراز، شمار این خانه‌ها در سکونتگاه‌های غیررسمی مرکز استان فارس، به 7 عدد رسید. 
معاون امور داوطلبان جمعیت استان با اعلام این خبر گفت: پیرو برگزاری جلسه هماهنگی با کمیسیون امور بانوان فرمانداری شیراز و با تلاش و اهتمام جمعیت هلال احمر این شهرستان، هفتمین خانه داوطلب در بافت‌های آسیب پذیر و محروم مرکز استان افتتاح شد. کامبیز قهرمانی با بیان اینکه خانه داوطلب شهرک بهار در خانه محله شهرک یاد شده افتتاح گردید، اظهار کرد: در آئین افتتاحیه خانه داوطلب، علاوه بر حضور نمایندگان شرکت عمران و مسکن سازی فارس، رئیس و کارشناس امور داوطلبان جمعیت هلال احمر شیراز و جمعی از شورا یاوران و ساکنین شهرک بهار حضور داشتند.
قهرمانی یادآور شد: راه اندازی خانه‌های داوطلب جمعیت هلال احمر در خانه‌های محله سکونتگاه‌های غیر رسمی شیراز، اقدام مشترک و ارزنده این جمعیت با شرکت عمران و مسکن‌سازی استان فارس می‌باشد.
وی افزود: قرار است در گام اول، عضوگیری داوطلبانه برای برگزاری کلاس‌های آموزشی امداد و کمک‌های اولیه از بین متقاضیان و علاقه‌مندان ساکن شهرک بهار صورت گیرد.
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر فارس اضافه کرد: فراخوان عضویت برای انجام فعالیت‌های عام‌المنفعه و بشردوستانه و خدمات داوطلبانه و مشارکت در امور خیریه، دیگر هدف راه اندازی خانه داوطلب در اینگونه محلات است.
در مراسم افتتاحیه خانه داوطلب جمعیت هلال احمر شیراز، سرکار خانم ایزدی به عنوان رئیس موقت این خانه داوطلب معرفی شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی