[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۷
  • دوره جدید

پخش سراسری فیلم سینمایی «روز لیلا» از سیما، روزنامه شیراز نوین

یعقوب مقدم نیا، تهیه کننده فیلم و سینما در شیراز گفت: فیلم سینمایی «روز لیلا» به کارگردانی حسین قاسمی جامی و بازیگری شیرین بینا و علیرضا مهران به زودی از شبکه سراسری پخش می‌شود.
پیش‌تر فیلم «در قلمرو خورشید» که در رابطه با دانشمندان و شهدای هسته‌ای است، به تهیه کنندگی او از شبکه ۳سیما پخش شد. این تهیه کننده با سابقه با بیان اینکه موضوع فیلم یادشده در رابطه با مشکلات زنان بی سرپرست است، گفت: فیلم سینمایی روز لیلا به تهیه کنندگی یعقوب مقدم نیا کارگردانی حسین قاسمی جامی و بازیگری شیرین بینا و علیرضا مهران به زودی از شبکه سراسری پخش می‌گردد و این فیلم به جشنواره اصفهان ۱۰تیر راه یافته است.
این تهیه کننده فیلم و سینما که پیشینه بازیگری در ۷فیلم هم دارد، دارای مدرک مدیر اجرایی MBI&DBI از سال ۸۷ سرمایه گذاری در فیلم کیش و مات و بازیگران در آن فیلم اکبر 
عبدی و النازشاکردوست و حمید گودرزی و بهنوش بختیاری و علی صادقی و سعید پیردوست و... 
تهیه کننده فیلم تلویزیونی و (رسانه‌ای) املاکی‌ها (شیراز اتفاق افتاد) و در شبکه سراسری که با حضور حمید لولایی و خشایار راد و شهین تسلیمی و اشکان اشتیاق و محمدرضا خسروی و حدیثه تهرانی پخش گردید و به صورت رسانه و بعد از تهیه کننده فیلم در قلمرو خورشید که در رابطه با دانشمندان هسته‌ای و شهدای هسته‌ای که از شبکه ۳ پخش شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی