[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

شهردار شیراز: گردشگری اولین محور درآمدزایی و اشتغال در شیراز باشد، روزنامه شیراز نوین

با حضور راهنمایان گردشگری 45کشور، یادمان گردهمایی راهنمایان گردشگری رونمایی و پرچم جمهوری اسلامی در پیاده‌راه مقابل ارگ کریمخانی شیراز (گذر راهنمایان گردشگری) برافراشته شد.
شهردار شیراز گفت: گردشگردی به عنوان سومین بخش اقتصادی پررونق جهان، برای شهر شیراز می‌تواند اولین محور درآمدزایی و اشتغال باشد.
مهندس علیرضا پاک فطرت در آیین رونمایی از یادمان راهنمایان گردشگری در شیراز افزود: رونق گردشگری در شیراز می‌تواند تبادلات فرهنگی و تعاملات بین ملت‌ها را افزایش داده و گردشگران سفرای فرهنگی اعتقاد و آیین دیار ما باشند. وی ادامه داد: من همواره آرزو کردم 10درصد جمعیت شیراز از گردشگران و توریست‌ها باشد و در این راستا بنابر مصوبات شورا در بحث حمل و ‌نقل عمومی، زیباسازی شهر، ایجاد ایمنی، تشویق ساخت هتل‌های خوب را در دستور کار داشته‌ایم. مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس نیز در این آیین اظهار داشت: راهنمایان جهانی گردشگری که از 45کشور عازم ایران شدند، پس از دیدار از چند استان وارد فارس شدند و برنامه‌های بازدید از اماکن دیدنی فارس برای این راهنمایان تدارک دیده شده است. مصیب امیری افزود: این سفر فرصت خوبی را برای فارس و شیراز فراهم می‌کند تا ظرفیت‌های گردشگری تاریخی، طبیعی، فرهنگی و صنایع‌دستی فارس و شیراز به این تورگایدها معرفی شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی