[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

ارائه خدمات به بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی در شیراز ادامه خواهد داشت، روزنامه شیراز نوین

ایسنا: روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان فارس اعلام کرد که ارائه خدمات به موقع و مناسب به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی در تمام مراکز دولتی و دانشگاهی فارس و شیراز ادمه خواهد داشت. 
روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان فارس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که به‌دنبال نامه روسای بیمارستان‌های نمازی و شهید فقیهی و ایجاد نگرانی در میان قاطبه مردم به‌خصوص بیمه‌شدگان تامین اجتماعی، جلسه‌ای برگزار و مسائل دنبال شده است. در این اطلاعیه اعلام شده است که مدیر درمان تامین اجتماعی فارس و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز جلسه‌ای برگزار کرده و رایزنی‌هایی نیز با معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی انجام شده است. 
روابط عمومی درمان تامین اجتماعی فارس تاکید کرده است که به منظور حفظ کرامت بیمه شدگان تامین اجتماعی و دریافت به موقع و مناسب خدمات درمانی مقرر شد ارائه خدمات به بیمه شدگان تامین اجتماعى مانند قبل در كلیه مراكز دولتى-دانشگاهى انجام شود. رؤسای بیمارستان‌های شهید فقیهی و نمازی در شیراز طی نامه‌ای اعلام کرده بودند که به واسطه حجم بالای بدهی‌های بیمه به این واحدهای درمانی و بروز مشکلاتی در تامین حقوق پرسنل و کادر درمانی و همچنین تهیه وسایل و تجهیزات مورد نیاز بیمارستانی، پذیرش بیماران را به صورت آزاد انجام خواهند داد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی