[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

لغو عمل‌های جراحی غیر اورژانسی در بیمارستان نمازی تکذیب شد، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: در حالی که برخی رسانه‌ها از لغو همه عمل‌های جراحی غیراورژانسی بیمارستان نمازی شیراز در روز سه‌شنبه 16 خردادماه جاری خبر داده بودند رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز روز چهارشنبه این اخبار را بی‌اساس خواند و آن را تکذیب کرد.
دکتر محمد هادی ایمانیه اظهار داشت: با وجود تنگناهای موجود در زمینه پرداخت کارانه پزشکان و پرستاران و مشکلاتی که با تداوم عدم پرداخت مطالبات دانشگاه از بیمه‌ها بروز کرده است اما هیچ اختلالی در انجام اعمال اورژانسی و غیر اورژانسی در این بیمارستان بروز نکرده است.
پیشتر منابع خبری به نقل از محمدرضا ادراکی، رئیس بیمارستان نمازی شیراز اعلام کردند به دلیل کمبود تجهیزات مصرفی و داروهای بیهوشی ناشی از معوقات بیمه‌ها روز گذشته مجبور به لغو موقت عمل‌های غیراورژانسی شدیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز پیش از این در نامه‌ای به رئیس بیمارستان نمازی شیراز از وی خواسته بود بدون ایجاد توقف و اختلال در خدمات بیمارستانی همه شهروندان از این خدمات بهره مند باشند.
به گفته رئیس بیمارستان نمازی شیراز، مطالبات این بیمارستان از سازمان‌های بیمه گر به حدود 200 میلیارد تومان رسیده به طوری که 120 میلیارد آن مربوط به بیمه سلامت و 65 میلیارد تامین اجتماعی است و از تیر ماه پارسال تاکنون پرداختی به این بیمارستان صورت نگرفته است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین با اشاره به بدهی‌های حدود 750 میلیارد تومانی بیمه‌ها به این دانشگاه، تاکید کرد: با وجود این حجم از بدهی‌ها که بی‌شک نیروهای درمانی استان را با مشکل مواجه ساخته است، اما چرخه ارائه خدمات سلامت قابل توقف نیست.
دکتر ایمانیه با بیان اینکه پزشکان و کارکنان ارائه خدمات سلامت در استان فارس به نحوی در خدمت رسانی به بیماران کوشا بوده اند که استان فارس همواره به عنوان مرکز برجسته پزشکی، مورد توجه مردم کشور و حتی کشورهای همسایه قرار گرفته است، گفت: نیروهای درمانی استان در این برهه نیز با وجود دشوارتر شدن ارائه خدمت، با روحیه جهادی و صبورانه در خدمت رسانی کوشا هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی