[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۹
  • دوره جدید

اکبری در تشریح جلسه کمیسیون کشاورزی: خرید ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تن گندم توسط دولت، روزنامه شیراز نوین

پرداخت بهای گندمکاران در اولویت قرار بگیرد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه خرید ۲ میلیون و چهارصد هزار تن گندم توسط دولت عملیاتی شده است،گفت: پرداخت بهای گندمکاران در اولویت قرار بگیرد.
علی اکبری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره جلسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: گزارش وزارت جهاد کشاورزی در خصوص تنظیم بازار محصولات کشاورزی، آخرین وضعیت خرید گندم و وضعیت پرداخت مطالبات گندمکاران با حضور نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی، سازمان برنامه و بودجه و بانک کشاورزی در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس بررسی شد.
 نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از محورهای مورد بحث در جلسه وضعیت، پرداخت بهای گندمکاران توسط دولت  بود، تصریح کرد: تبعات خرید گندم در  بورس کالا به طریق  آزمایشی در چند استان از محورهای دیگر مورد بحث در جلسه امروز کمیسیون بود که با تبادل نظر میان نمایندگان کمیسیون بررسی شد.
 اکبری افزود: وضعیت تولید دانه‌های روغنی و  بازار خرما از دیگر موضوعاتی مورد بحثی بود که با  تبادل نظر میان نمایندگان کمیسیون کشاورزی، تجزیه، تحلیل و بررسی شد.
 عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، یادآور شد: خرید 2 میلیون و چهارصد هزار تن گندم توسط دولت عملیاتی شده است و این در حالی است که بخشی از  مطالبات گندمکاران پرداخت شده است اما بخشی دیگر هنوز باقی مانده است بنابراین کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس به دنبال این موضوع است که  تولید کننده هرچه سریعتر بهای تولیداتش را  دریافت کند تا بتواند جوابگویی هزینه‌های جاری تولیداتش باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی