[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

نقش مهم روحانیون در آگاهی‌بخشی و ترویج فرهنگ مدیریت مصرف انرژی، روزنامه شیراز نوین

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان نی ریز بر نقش مهم روحانیون و مبلغان در آگاهی‌بخشی و ترویج فرهنگ مدیریت مصرف انرژی تاکید کرد.
محمدجواد برهانی اظهار داشت: از آنجا که  انرژی برق سرمایه ملی می‌باشد، باید ضمن حفاظت، نسبت به مدیریت بهینه آن اقدام نمود.
این مقام مسئول در ادامه به ظرفیت بالای روحانیون درزمینه آگاهی‌بخشی به مردم در زمینه مدیریت مصرف و پرهیز از اسراف منابع انرژی گفت: امسال برای نخستین بار با سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان نی ریز تفاهم نامه همکاری امضاء شده است تا بتوانیم در ایام ماه مبارک رمضان و استقبال زیاد مردم از مساجد، از ظرفیت بالای روحانیون و مبلغان در جهت فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق استفاده نماییم.
برهانی یادآور شد: بر اساس این تفاهم نامه مقرر شده است تا 1500 دفترچه با عنوان «راهکارهای استفاده بهینه از لوازم برقی» به صورت مدیریت شده توسط 144روحانی و مبلغ در سخنرانی‌ها و مجالس توزیع گردیده و موارد فرهنگسازی مدیریت مصرف انرژی برق توسط آنان در سخنرانی‌های روزانه مطرح گردد.
وی ابراز امیدواری نمود در سال جاری كه آغاز فصل پیك مصرف برق با ماه مبارك رمضان مقارن شده است با همكاری ائمه جماعت و تریبون‌های مساجد، تابستانی بدون قطع برق ناشی از کمبود نیرو برای شهروندان رقم بخورد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی