[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

رقیب شکست‌خورده از هر ضربه‌ای علیه دولت پروژه‌سازی می‌کند، روزنامه شیراز نوین

محمود شبان سروستانی- شیراز نوین  عیسی قبادی رئیس ستاد حامیان مردمی دولت (حمد) که در جمع فعالان ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در شیراز و اعضای ستاد حمد استان فارس حاضر شده بود با بیان ضعف‌ها و نواقصی از دولت‌های نهم و دهم اظهار داشت: کشور ما به سمت ورشکستگی اقتصادی و زمین گیر شدن می‌رفت و ساختار اداری از هم پاشیده و بعضاً فاسدی را در دولت نهم و دهم شاهد بودیم. اما در سال 92 با رأی مردم ایران دولت تدبیر و امید روی کار آمد و این دولت در آن شرایط و وضعیت حاد و فوق العاده می‌بایست به سرعت اعتماد عمومی از دست رفته را بر می‌گرداند. رئیس ستاد حامیان مردمی دولت در انتخابات ریاست جمهوری اخیر گفت: دولت یازدهم در فضای بین المللی مأموریت یافت تا ایران هراسی را به ایران دوستی تبدیل کند و شکاف‌های اجتماعی و طبقات را پر کرده و چرخ اقتصاد را به بگرداند. این چنین دولتی با آن هجمه‌ها و فشارها می‌بایست کشور را از ذیل تحریم‌ها و قطعنامه‌های بین المللی و منشور 7 سازمان ملل خارج کند، این دولت با خزانه خالی و دست خالی قصد داشت جبران مافات کند. کاری که دولت تدبیر و امید کرد کارستان بود. هیچ انسان منصفی نمی تواند وضعیت قرار گرفته دولت یازدهم را هنگام تحویل از دولت دهم نادیده بگیرد ولی با همراهی و همت مردم و لطف خدا و هدایت‌های رهبری و امتحان مسئولان دلسوز نظام و دولت یازدهم مسائل کشور یکی پس از دیگری در بستر عقلانیت و توسعه قرار گرفت. این فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: طبیعی است که با وجود تمامی تنگناها و مشکلات، ما به عنوان حامیان و هواداران دولت معتقدیم آنهایی که ملت دست به سینه آنها زدند، با هر ترفندی می‌خواهند علیه دولت پروژه‌سازی کنند. طرف مقابل ما از تمامی ابزارها و رسانه‌ها و تریبون‌های در اختیار استفاده می‌کند برای اینکه مشکلات موجود را به گردن این دولت بیندازد. تشکیل ستاد حامیان مردمی دولت در تمام استان‌ها تشکیل شد که ستاد استان فارس هم در میان تمامی ستادهای مردمی در استان‌ها برتر و نمونه شد. در ستادهای حمد استان بستر لازم برای مشارکت حداکثری مردم درانتخابات فراهم گردید. این ستاد با هدف ایجاد هیجان و شور و شعور سیاسی و آگاه سازی مردم از اقدامات و عملکرد دولت شکل گرفت و ستاد حمد در ابعاد گسترده در کشور موفق شد. عضو شورای مرکزی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یادآور شد: ستاد حمد فارس از هر جهت ستاد اول و نمونه کشور شناخته شد و مردم فارس و شیراز توانستند حماسه ای جاودانه را همپای تهران و سایر استان‌ها رقم بزنند و لازم است بنده از جناب مهندس معافیان رئیس ستاد انتخابات دکتر روحانی در فارس و همکارانشان و همچنین از جناب آقای مصطفی زارعی رئیس ستاد حمد استان که زحمات فراوانی متقبل و متحمل شدند و با تمام توان فعالیت کردند تقدیر و تشکر می‌نمایم. بنده بار دیگر از همه کسانی که به هر نحو و به هر شکل تلاش کردند تا نتیجه دلخواه حاصل شود سپاسگزاری می‌نمایم. 
فرج اله رجبی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی نیز که در بین فعالین ستاد حامیان دولت (حمد) در فارس حضور داشت، با بیان این که اتفاقات بعد از انتخابات نشان داد که کار تمام نشده بلکه این آغاز کار است. وی با تأکید بر این که پاسداری از حماسه 29 اردیبهشت باید سر لوحه کار ما باشد افزود: بعد از انتخابات ریاست جمهوری که روحانی انتخاب شد تا به امروز با بیشترین هجمه‌ها روبرو بوده است. 
رجبی میزان هجوم به دولت و شخص روحانی را در تاریخ بعد از انقلاب بی نظیر دانست و گفت: حجم حمله‌ها به دولت نشان می‌دهد که رقیب قاعده بازی را بلد نیست و از شکست بسیار خشمگین و عصبانی است. 
این نماینده مجلس با اشاره به حادثه حمله تروریستی در مجلس شورای اسلامی و مرقد امام، تأکید کرد: باید در این مقطع همه جناح‌ها و افراد و گروه‌ها وحدت را پیشه کنند که متأسفانه رقیب قباحت را به حد اعلاء رسانده و به جای همدلی و حفظ یکپارچگی به تخریب در فضای مجازی و بعضی رسانه‌ها پرداخت او با تأکید بر این که ما خودمان نیز در برخی حوزه‌ها منتقد دولت هستیم اضافه کرد: نقد ما منصفانه و در جهت بهتر شدن اوضاع است و با نقد رقیب که قصد تخریب و قدرت طلبی است دارد متفاوت است که تنها هدفش فشار به دولت منتخب است. 
رجبی در پایان مجدداً بر حمایت از دولت تأکید کرد و گفت: به هیچ وجه نباید تصور کنیم که با به‌دست آوردن پیروزی در انتخابات کار تمام شده در حالی که تازه اول کار است و باید همگی با بیداری در صحنه حضور داشته باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی