[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۳
  • دوره جدید

کشف ۸۴۴ کیلو تریاک در فارس، روزنامه شیراز نوین

پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش مأموران انتظامی استان طی 24ساعت گذشته، 844کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.. 
سردار «احمد علی گودرزی» گفت: در راستای تشدید اقدامات مبارزه‌ای با عناصر اصلی مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام کارهای اطلاعاتی منسجم موفق شدند یکی از شبکه‌های بزرگ حمل مواد مخدر را شناسایی کنند.
وی ادامه داد: در این خصوص مأموران به محور فیروز آباد - شیراز اعزام و ضمن برپایی ایست و بازرسی، یک دستگاه خودرو پژو پارس و یک دستگاه خودرو سمند (اسکورت محموله مواد مخدر) متعلق به قاچاقچیان را شناسایی و متوقف کردند.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در بازرسی از خودرو پژو پارس، 600کیلوگرم تریاک کشف شد و در این خصوص پنج نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند.
سردار گودرزی با اشاره به انجام عملیاتی دیگر توسط مأموران در شهرستان نی‌ریز، خاطرنشان کرد: مأموران انتظامی این شهرستان هنگام گشت زنی در محور سیرجان- قطرویه به یک دستگاه خودرو وانت پیکان مظنون شدند و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز آن را متوقف کردند.
این مقام انتظامی گفت: در بازرسی مأموران از این خودرو، 195کیلوگرم تریاک کشف و راننده خودرو نیز دستگیر شد.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: همچنین در بازرسی مأموران ایست و بازرسی قطرویه شهرستان نی ریز از وسایل همراه یک مسافر اتوبوس، پنج کیلوگرم تریاک کشف و صاحب محموله دستگیر شد.
سردار گودرزی تصریح کرد: مأموران انتظامی شهرستان داراب نیز در بازرسی از منزلی واقع در یکی از روستاهای آن شهرستان، 21کیلوگرم تریاک کشف و یک نفر متهم را دستگیر کردند.
وی از توقیف یک دستگاه پژو 206 حامل مواد مخدر در شهرستان خرم بید خبر داد و افزود: در بازرسی از این خودرو 23کیلوگرم تریاک کشف و راننده خودرو دستگیر شد.
سردار گودرزی تأکید کرد: مبارزه بی امان با قاچاقچیان و پدیده شوم مواد مخدر، همواره به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی استان فارس قرار دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی