[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۹
  • دوره جدید

با حضور رئیس جمهور انجام گرفت: تجلیل از مدیر نمونه قرآنی کشور، روزنامه شیراز نوین

مدیر روابط عمومی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله از تجلیل حجت الاسلام منصور برزگر به عنوان مدیر و خادم قرآنی کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، احد قائدی گفت: مراسم بیست و دومین همایش تجلیل از خادمان قرآن کریم، شامگاه ٢٠خردادماه همزمان با روز ولادت امام حسن مجتبی(ع) و نیمه ماه مبارک رمضان در سالن اجلاس سران برگزار شد.
وی تصریح کرد: در این مراسم که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، حجت‌الاسلام منصور برزگر به نمایندگی از استان فارس به عنوان مدیر و خادم نمونه قرآنی کشور تجلیل شد.
 قائدی اظهار کرد: برزگر از یادگاران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس و برادر شهید است که با تلاش‌های بی وقفه در راه اعتلای قرآن کریم، موفق به تربیت هزاران حافظ و قاری قرآن در سطح میهن اسلامی شده است.
مدیر روابط عمومی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله با اشاره به برگزاری طرح ملی پنجره‌ای به آسمان در سال گذشته خاطرنشان کرد: مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله در آزمون های حفظ قرآن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان اوقاف و امورخیریه رتبه اول استان و درمجموع رتبه دوم کشور را کسب نموده است.
وی درپایان یادآورشد: مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله از سال 1371 در جنوبی‌ترین منطقه کشور شروع به فعالیت کرده و الحمدلله اکنون پس از گذشت بیش از 25سال، با دائر نمودن 360شعبه و مرکز آموزش قرآن کریم و همچنین مدارس ابتدایی، راهنمایی و متوسطه یکی از بزرگترین مؤسسات قرآنی و فرهنگی کشور محسوب می شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی