[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر: قرآن محور وحدت است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر استان فارس اعتقاد دارد كه قرآن محور اصلی وحدت تمام نیروها و رزمندگان در مقابله با تروریست‌های تكفیری است.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی سپاه فجر فارس، سردار سید هاشم غیاثی در جلسه محل انس با قرآن سپاه فجر، گفت: اتحاد و همبستگی رزمندگان مدافع حرم در مقابل تروریست‌های تکفیری می‌تواند به عنوان الگویی برای دستیابی به وحدت و محبت بین امت اسلام مورد توجه قرار گیرد‌.
وی با بیان اینکه تدبر در آیات الهی قرآن، انسان را به سوی رستگاری هدایت می‌کند، گفت: قرآن بهترین الگو برای رستگاری در دنیا و آخرت است که با تبیین سَبکِ زندگی اسلامی مسیر سعادت دنیوی و اُخروی را برای انسان روشن می‌کند‌.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگرفته از آیات قرآن بوده و توجه به معانی و مفاهیم این کتاب الهی همواره در راس برنامه‌های فرهنگی این نهاد است، گفت: ترویج فرهنگ قرآنی در سازمان‌ها و نهادها موجب ارتقا سطح اخلاقی و معنوی کارمندان خواهد شد‌.
وی با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت براساس آیات قرآن شکل گرفته است، گفت: شهدای مدافع حرم نمونه و شاخص انسان‌هایی هستند که با تدبر در آیات قرآن و بهره‌گیری از معارف اهل بیت (علیهم السلام) در عرصه دفاع از اسلام ناب محمدی (ص) حاضر شدند‌.
غیاثی با اشاره به موفقیت‌های بزرگ جبهه مقاومت در برابر تروریست‌های تکفیری، گفت: امروز جوانان مومن مسلمان از جمله رزمندگان فاطمیون و زینبیون با ایثار جان خود در مقابل جبهه کفر و استکبار جهانی ایستادگی می‌کنند‌.
وی با اشاره به آمادگی همه جانبه نیروهای مسلح کشور برای مقابله با هرگونه تهدید، خاطرنشان کرد: تروریست‌های تکفیری و حامیان آنها بخصوص آمریکا و برخی کشورهای مرتجع منطقه پس از شکست‌های سنگین در عراق و سوریه تلاش خود را بر روی برهم زدن امنیت در ایران اسلامی معطوف کرده‌اند‌.
فرمانده سپاه فجر فارس افزود: تبیین و تشریح نقش بزرگ و تاثیرگذار مدافعان حرم در دفاع از اسلام ناب محمدی (ص) و تامین امنیت منطقه، رسالت رسانه‌های متعهد و انقلابی است‌.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی