[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۸
  • دوره جدید

فرمانده نیروی زمینی سپاه بروز هرگونه درگیری در مرزهای غربی کشور را تکذیب کرد، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تشریح عملیات ضد تروریستی منطقه قصرقند و تکذیب هرگونه درگیری درمرزهای غربی کشور تاکید کرد: با توجه به اشراف اطلاعاتی وعملیاتی درمنطقه سیستان و بلوچستان اجازه عرض اندام به تروریست‌ها را نمی دهیم.
به گزارشی از روابط عمومی کل سپاه، سردارسرتیپ پاسدارمحمد پاکپور با اشاره به عملیات ضدتروریستی اخیر قرارگاه قدس درمنطقه قصرقند استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: یک تیم تروریستی تحت حمایت سازمان جاسوسی آل سعود در پنجشنبه گذشته قصد رخنه به عمق جغرافیای کشور برای ایجاد ناامنی و اقدامات تروریستی را داشتند که با دریافت اطلاعات و انجام عملیات شناسایی و اقدام بموقع رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در ارتفاعات منطقه قصر قند سیستان و بلوچستان زمینگیر شدند.
وی افزود: رزمندگان شجاع اسلام پس از محاصره ارتفاعات و درگیری با تروریست‌ها تعدادی از آنها را به هلاکت رسانده و مقادیری قابل توجهی سلاح و مهمات از آنان را به غنیمت گرفتند. سردار پاکپور یادآور شد: دراین عملیات تعدادی دیگر از تروریست‌های مزدور و اجاره ای زخمی و تعدادی نیز متواری شده اند که هم اکنون تحت تعقیب رزمندگان اسلام و نیروهای بومی منطقه هستند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه تجهیزات همراه این تیم تروریستی را قابل توجه ارزیابی و یادآورشد: علاوه برانهدام یک دستگاه خودروی بمب‌گذاری شده حاوی 600 کیلوگرم مواد انفجاری تعداد 15 بمب آماده اقدامات انتحاری و بیش از 700 کیلوگرم انواع مواد منفجره و ده‌ها هزار فشنگ و تعدادی سلاح و مهمات نیز در این عملیات ضدتروریستی به دست رزمندگان اسلام افتاد. 
سردارپاکپور همچنین با تکذیب اخبار منتشره مبنی بر درگیری نیروهای امنیتی با تروریست‌ها در مرزهای غربی کشور از جمله در گیلانغرب و سرپل ذهاب گفت: تا این لحظه هرگونه درگیری در این منطقه تکذیب می‌شود و نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی بر منطقه اشراف اطلاعاتی و عملیاتی کامل دارند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: برای تامین و تحکیم امنیت پایدار و آرامش مردم عزیز از هیچ تلاشی دریغ نکرده و اجازه عرض اندام به تروریست‌ها و حامیان آنها را نخواهیم داد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی