[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۱
  • دوره جدید

راه‌اندازی سامانه اوقات فراغت با محوریت دانش‌آموزان، روزنامه شیراز نوین

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: شعار امسال ما برای راه اندازی سامانه اوقات فراغت «هر دانش آموز یک مهارت» است؛ لذا این سامانه باید دانش آموز محور باشد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مهدی فیض در نشست کمیسیون اوقات فراغت تابستانی دانش آموزان گفت: موضوع اوقات فراغت دانش آموزان با بخش‌های مختلف آموزش و پرورش در ارتباط است و برای عملیاتی کردن آن باید هماهنگی‌های بیشتری در درون آموزش و پرورش صورت گیرد.
وی با اشاره به این مطلب که با اشاره به این مطلب که برای عملیاتی کردن هر موضوع باید یک محور وجود داشته باشد تا همه از آن یک برداشت معین داشته باشند، ادامه داد: فعالیت‌های پراکنده برای اوقات فراغت دانش آموزان نمی‌تواند به نتیجه برسد، لذا باید بین بخش‌های مختلف وزارتخانه ارتباط هماهنگی وجود داشته باشد.
فیض افزود: شعار امسال اوقات فراغت تابستانی دانش آموزان، «هر دانش آموز یک مهارت» است و سامانه اوقات فراغت باید به گونه‌ای راه اندازی شود که تسهیل کننده امر تصمیم گیری دانش آموزان و اولیای آن‌ها در باره اوقات فراغت باشد.
شایان ذکر است در این نشست درباره راه اندازی سامانه اوقات فراغت و نحوه واردشدن دانش آموزان به آن توضیحاتی ارائه شده و نمایندگان بخش‌های مختلف وزارتخانه نیز نظرات خود را بیان کردند.
گفتنی است سامانه اوقات فراغت تابستانی دانش آموزان به آدرس tabestan96.medu.ir از اول تیر به مدت یک هفته برای ثبت نام قابل دسترس است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی