[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

همه برای رفع مشکلات فقرا تلاش کنند، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس در بازدید از خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره):
همه برای رفع مشکلات فقرا تلاش کنند

استاندار فارس گفت: به دلیل محدودیت منابع و گستردگی مشکلات، نه تنها مسئولان، بلکه همه مردم باید برای رفع مسائل فقرا تلاش کنند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، مهندس سید محمدعلی افشانی در حاشیه سركشی از خانواده‌های تحت پوشش كمیته امداد امام خمینی(ره) در شیراز با بیان اینكه در جامعه همچنان عده زیادی در زندگی با مشكلاتی روبرو هستند و قبلا از برخی خانواده ها بازدید كرده ایم، اظهار داشت: هنوز در جامعه برخی افراد بدیهی ترین نیازهایشان تامین نشده است. وی با اشاره به این كه مردم ایران به ویژه مردم استان فارس با حس نوع دوستی و احساس مسئولیت در مقابل همنوعان، به نسبت كمك‌های شایانی به افراد بی بضاعت می‌كنند، افزود: سركشی به این خانواده ها و آشنایی با مشكلاتشان باعث می‌شود كمك‌های بیشتری برای رفع مشكلات آنان صورت گیرد.
استاندار فارس با تاكید بر این كه مسئولان وظیفه قانونی و انسانی دارند تا مشكلات افراد بی بضاعت جامعه را حل كنند، گفت: متاسفم هنوز برخی افراد در ابتدایی‌ترین مسائل زندگی درمانده هستند. مهندس افشانی ادامه داد: برای حل مشكل مسكن افراد نیازمند، بر اساس توفقاتی كه با رئیس كمیته امداد امام خمینی(ره) صورت گرفته است مقرر شد با مشاركت استانداری و كمیته امداد، قدم‌های اساسی برداشته شود كه كارهای خوبی نیز صورت گرفته است. وی با ابراز امیدواری نسبت به كاهش افراد نیازمند در جامعه، تصریح كرد: نباید به گونه‌ای تبلیغات صورت گیرد كه افراد تلاش كنند تحت پوشش كمیته امداد امام خمینی(ره) قرار گیرند؛ بلكه مردم باید تلاش كنند كه مشكلاتشان را حل كنند، زیرا این كمك‌ها مقطعی است و مشكلات را به صورت اساسی حل نمی‌كند. استاندار فارس با بیان این كه مسئولان وظیفه دارند مشكلات كسانی كه هیچ راهی پیش رویشان نیست را حل كنند، اظهار داشت: اما این كه با وعده‌های غیرواقعی، افراد دست از كوشش بردارند تا دولت به آنها كمك كند، درست نیست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی